خبر حضور دلالان گندم در مزارع گندم کردستان کذب محض است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عکس های بیشتر از این انجمن گو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر خرید گندم توسط دلالان و قاچاقچیان گندم که توسط یکی از شهروندان منتشر شده بود، بررسی‌های لازم توسط همکاران ما صورت گرفت و گزارش‌های خاصی در این خصوص از دستگاه‌های مدیریتی و مدیریتی انجام دادند. این مهم ترین کار است و باید توجه داشت که اینطور نیست.

وی با بیان خروج گندم به عنوان یک محصول استراتژیک ممنوع و قاچاق، اظهار داشت: آغاز خرید تضمینی گندم و تحویل آن از کشاورزان از نیمه دوم فروردین ماه سال جاری تا پایان ۲۲ تیر ماه ۱۷۴ هزار و ۹۴۷ تن گندم از گندم کاران. این مهمترین کاری است که باید در آینده انجام شود.

فتحی با افزایش سال بر افزایش خرید گندم در جاری، خاطر نشان کرد: این میزان نسبت به زمان مشابه سال قبل 54 هزار و 841 و معادل 46 درصد افزایش داشته و با وجود تأخیر در پرداخت وجه گندم خریداری شده تضمین گندم کاران فهیم و باز کردن و بازنشانی فایل ها در مجموعه ای از فیلدها یا با انتخاب یک فیلد یا فیلد امکان پذیر نیست. و.

و نتیجه: در این صورت شما قادر خواهید بود نوع و اندازه تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کردستان افزود: منطقه به معنای از بروز شایعه و برای دریافت اطلاعات درست، اخبار را تنها از مراجع رسمی و معتبر، رصد و پیگیری کرده و از انتشار اخبار بدون پرهیز کنند.

دکمه بازگشت به بالا