خبر تائید شد؛ ایرج طهماسب و عروسک‌هایش به تلویزیون می‌آیند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” خبر تائید شد؛ ایرج طهماسب و عروسک‌هایش به تلویزیون می‌آیند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

رسانه |رضا رشیدپور

آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس نامه‌ای که از اداره کل بازرگانی صداوسیما در فضای مجازی منتشر شده، این اداره کل با اشاره به بازگشت ایرج طهماسب و برنامه محبوبش به قاب تلویزیون، از مدیران شرکت‌ها، صاحبان صنایع و کانون‌های تبلیغاتی برای ارائه درخواست خود به منظور تبلیغات انحصاری این برنامه دعوت کرد، تا جایگاه این تبلیغات را به بالاترین مبلغ پیشنهاد ارائه شده اختصاص دهد.

چندی پیش قرار شد که رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار با دو برنامه به تلویزیون بازگردند که این موضوع تا به امروز منتفی بوده و حالا باید دید آیا ایرج طهماسب حضورش در تلویزیون قطعی است؟ تلویزیونی از زمان ریاست پیمان جبلی در صداوسیما کمترین چهره را در برنامه‌های تلویزیونی و مسابقاتش داشته است.

برنامه «مهمونی» طهماسب که این روز‌ها در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود دچار حواشی مختلفی شد و زیاد نتوانست توقع مخاطبان را برآورده سازد و باید دید در صورت حضور این تیم در تلویزیون، نظر مخاطبان همیشگی این تهیه کننده مشهور، تامین خواهد شد یا خیر.

البته رویکرد حضور سلبریتی‌ها در تلویزیون آنقدر موضوع پرحاشیه‌ای شده است که این رسانه تصمیم گرفته در برنامه‌ای با عنوان «جام جم»، در نخستین قسمت پخشش به این موضوع اختصاص دهد. باید دید سازمان در آینده‌ای نزدیک چه رویکردی را برای حضور چهره‌ها و بازگشت آن‌ها به شبکه‌های اصلی سیما خواهد داشت؟

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا