حمایت AFC از پیشنهاد عجیب فیفا

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز ، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) بیانیه ای در مورد برنامه برگزاری جام جهانی با دو سال وقفه صادر کرد و طی آن از فدراسیون های آسیایی دعوت کرد تا در مورد این طرح به توافق برسند.

AFC از اجماع گسترده در مورد گزینه های افزایش گزینه های بهینه سازی برای تقویم جدید مسابقات بین المللی استقبال می کند و توسط FIFA هر دو سال یکبار و با برگزاری جام جهانی مردان و زنان برگزار می شود. همانطور که در چشم انداز و مأموریت خود بیان شده است ، AFC بر بلندپروازی های خود برای اطمینان از برتری تیم ها و بازیکنان آسیایی در مسابقات بزرگ و ارائه برنامه های مناسب برای افزایش بیشتر توسعه فدراسیون های عضو تاکید می کند.

در عین حال ، AFC متعهد است که تعهد خود را نسبت به بزرگترین ورزشگاه فوتبال جهان تقویت کند ، هواداران مشتاق آسیایی که همچنان رکوردهای بی سابقه ای را ثبت می کنند و تلاش می کند تا فوتبال همچنان محبوب ترین ورزش قاره باشد. AFC همکاری طبیعی در سازماندهی مسابقات مهم را که در چشم انداز “فوتبال برای فردا” بیان شده است به رسمیت می شناسد و از روح مشارکت و اصول قوی فراگیر بودن که رویکرد مشورتی فیفا به دنبال دستیابی به آن است قدردانی می کند.

همانطور که بارها و بارها ثابت شده است ، فوق العاده ترین چیز در این دوره چالش برانگیز ، مشارکت های خارق العاده ای است که اساس فوتبال آسیایی و جهانی را تشکیل می دهد و نه تنها برای غلبه بر مشکلات بزرگ ، بلکه به عنوان یک کاتالیزور برای حرکت به سمت ساختن محیطی که از نوآوری پویا و موفقیت تیم پشتیبانی می کند. AFC به قدرت اعضای خود و فدراسیون های منطقه ای می بالد و جاه طلبی های ما همیشه توسعه و دفاع از این وحدت و همبستگی در جامعه جهانی فوتبال به منظور ساختن آینده بهتر و درخشان برای یک بازی جهانی است.

AFC به شدت متعهد به همکاری با ذینفعان خود است و ما به دنبال مشارکت فعال در شکل گیری آینده تقویم مسابقات بین المللی هستیم. چیزی که نیازهای مختلف را منعکس می کند و مزایای بالقوه ای را برای هر منطقه از جهان باز می کند.

256 251

دکمه بازگشت به بالا