حمایت باقری از کنعانی؛ از فوتبالیست‌ها کم شود به شما چیزی اضافه نخواهد شد!

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” حمایت باقری از کنعانی؛ از فوتبالیست‌ها کم شود به شما چیزی اضافه نخواهد شد! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

فرشید باقری بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان پس از پیروزی مقابل پیکان تهران در جمع خبرنگار اظهار داشت: تیم ما به شرایط مطلوبش می‌رسد. تیم دارد به هماهنگی می‌رسد. روز به روز فوتبال بهتری بازی می‌کنیم. این وعده را به هواداران رفسنجان داده بودیم که این تیم می‌تواند خیلی بهتر از سال گذشته کار کند و ما روز به روز به هدف‌مان نزدیک‌تر می‌شویم.

وی در خصوص وضعیت مالی تیم مس عنوان کرد: من احساس می‌کنم مسئولین رفسنجان نسبت به این تیم بی‌خیال شده‌اند و این تیم را به حال خود رها کرده‌اند. ما از لحاظ مالی نسبت به سال گذشته خیلی عقب‌تر هستیم. غیر از مسائل مالی از لحاظ ساختاری هم ما خیلی مشکلات داریم. احساس می‌کنم به این تیم رسیدگی بیشتری باید شود. واقعاً حیف است ما از لحاظ بازیکنان و کادر فنی تیم خیلی قوی هستیم. اگر کمی توجه بیشتری به این تیم شود می‌توانیم کارهای بزرگ‌تری انجام دهیم.

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص مقام سال گذشته این تیم اذعان داشت: ما سعی خودمان را می‌کنیم که نسبت به مقام پنجم سال گذشته رتبه‌ بهتری را کسب کنیم ولی نیاز به توجه بیشتری داریم. نیاز به این دارد که باشگاه مس و شهر رفسنجان هم این را بخواهند. آنها هم باید توقع‌شان را از تیم بالا ببرند و یک خواستار جمعی باشد و مجموعه بخواهد که این اتفاق بیفتد. ما از لحاظ فنی این قابلیت را داریم کارهای بزرگی انجام دهیم به شرطی که همه بخواهند.

باقری در خصوص گلزنی شیمبا گفت: شیمبا در سن 40 سالگی از همه ما آماده‌تر است.

وی در پایان در خصوص درگیری لفظی ملی‌پوش کشتی و ملی‌پوش فوتبال کنعانی‌زادگان و یزدانی خاطرنشان کرد: من یک خواهشی از جامعه ورزش دارم. سال گذشته هم هجمه‌های زیادی علیه فوتبالیست‌ها به راه انداختند و باعث شد تا خیلی از فوتبالیست‌ها خانه‌نشین شوند و قراردادهای کم‌تری امسال بستیم. من یک سؤالی دارم اگر از فوتبالیست قراردادی کم شود و این سقفی که امسال برای قراردادها گذاشته‌اند این باعث شده که به رشته‌های توجه بیشتری شود؛ آیا به نظر شما بیشتر شده است؟ من خواهش می‌کنم فوتبال را با سایر ورزش‌ها مقایسه نکنید. اینکه شما زحمت می‌کشید و افتخارآفرینی می‌کنید و برای کشور مدال کسب می‌کنید شکی نیست. شما فشار را روی فوتبال می‌گذارید ولی این را باید بگویم که اگر از فوتبال کم شود چیزی به شما و ورزش‌های دیگر اضافه نخواهد شد شما حق خودتان را بگیرید. خیلی از خانواده‌ها و آدم‌ها هستند که از کنار فوتبالیست‌ها نان می‌خورند و خیلی از فوتبالیست‌ها به خاطر همین مسائل خانه‌نشین شده‌اند. من یک خواهشی دارم که لطفاً این مسائل را تمام کنید. ورزش‌های دیگر هم حق‌شان است که بیشتر دریافت کنند ما هم دوست داریم که از آنها حمایت کنیم که به آنها هم رسیدگی بیشتری شود ولی خودتان را که با فوتبالیست‌ها مقایسه می‌کنید باعث می‌شود که از فوتبالیست‌ها کم شود ولی به شما چیزی اضافه نخواهد شد.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا