حضور ۶۰ هزار عامل اجرایی انتخابات در استان کرمان

استان کرمان |رمان

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ رحمان جلالی در جلسه شورای اداری استان عنوان کرد: ما مجری انتخابات و حافظ رای مردم هستیم و هیچ کوتاهی در این زمینه نخواهیم داشت؛ همه شش نامزد مورد تایید شورا نگهبان برای ما محترم هستند و وظیفه برگزاری انتخابات سالم را برای همه آنها داریم.  
وی افزود: هیچ مدیری حق ندارد که امکانات دولتی را به نفع کاندیدای خاصی وارد کند. تمام امکانات اعم از بیلبورد‌ها و سالن‌های ادارات نیز با قرعه‌کشی در اختیار نامزد‌های انتخاباتی برای تبلیغات قرار گرفته است.  
جلالی به کمیته پیشگیری از جرائم انتخاباتی و رصد دستگاه‌های نظارتی بر فعالیت‌های تبلیغاتی اشاره داشت و گفت: کار انتخاباتی نیرو‌های دولتی در خارج از ساعت اداری و بدون بهره‌برداری از هرگونه امکانات دولتی ممکن خواهد بود، اما عوامل اجرایی انتخابات به هیچ‌وجه حق شرکت در ستاد‌ها و کار‌های تبلیغاتی را ندارند.  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: ۶۰ هزار عامل اجرایی، برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در سراسر استان به عهده دارند و برای همه آنها دوره توجیهی و آموزشی برگزار شده است.  
وی با اشاره به راهبرد‌های چهارگانه مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مبنی بر مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت گفت: آرایش دشمن در تقابل با این راهبرد‌ها است.  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به اهمیت سلامت انتخابات اظهار کرد: دکترین رهبری در کل ستاد انتخابات حاکم است و ما به عنوان مجری انتخابات و حافظ رأی مردم، رسماً اعلام می‌کنیم در انتخابات هیچ کاندیدایی نداریم.  
انتهای پیام

منبع: borna.news

دکمه بازگشت به بالا