ورزشی

حضور دانشگاه آزادی‌ها در جمع برترین‌های جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اولین همایش ملی تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد به صورت وبینارهای همزمان در سراسر کشور با همکاری وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد. ، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران. .


بیشتر بخوانید:

جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول


در مراسم اختتامیه اولین جشنواره پیشرفت جایزه ملی شهید که با حضور سید میرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، پیمان آریایی عضو هیئت علمی دانشکده صنایع غذایی در سالن اجتماعات استان مازندران برگزار شد. از دانشگاه آزاد اسلامی آیت الله آملی تجلیل شد.

این مراسم که در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان های کشور برگزار شد، در استان مرکزی نیز توسط ابوالفضل قلایی کارشناس امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک به عنوان شاهد نمونه تجلیل شد. با تندیس و لوح سپاس.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در همایش ملی تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد از 88 حامی برگزیده شاهد تجلیل شد که از این تعداد چهار نفر از استان مرکزی بودند.استان مرکزی)

به گزارش خبرنگار آنا، فاطمه غفوری کارشناس امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز در سال 1401 به عنوان همکار برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و طی مراسمی با اهدای لوح از وی تجلیل شد. قدردانی در این لوح سپاس که به امضای دکتر محمدمهدی ترانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور و شهید والامقام رسید. ایثارگران با تشکر از زحمات او.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت


بیشتر بخوانید:

عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در سال گذشته


دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان امسال دارای 350 دانشجوی شهید و ایثارگر در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. این واحد دانشگاهی دارای کانون شاهد و ایثارگر است که اعضای کانون از دانشجویان فعال و موفق در سنوات تحصیلی هستند. در نیمه آخر سال تحصیلی سه دانش آموز شهید و به شهادت رسیدند جشنواره ملی ایثار در استان از افتخاراتشان در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی تقدیر شد. سال گذشته مرتضی هدایت زاده دانشجوی حقوق واحد لاهیجان در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

اولین همایش ملی تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد در سالن شهید مناقبی فرد یزد به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به صورت وبینار همزمان با سراسر کشور و دو برگزیده از اسلام اسلامی یزد برگزار شد. دانشگاه آزاد شاهد و ایثار) به عنوان استاد و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی در بین واحدهای دانشگاهی سراسر کشور انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

این همایش ملی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد، حجت الاسلام حسن زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استان یزد برگزار شد و از ایثارگران به عنوان همکار ملی برگزیده دانشگاه آزاد یزد تجلیل شد. .

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در همایش تجلیل از اساتید، اساتید حوزه و دانشگاه و همکاران طرح شاهد مؤسسات آموزشی از جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی مورد ستایش قرار گرفت.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

به گزارش آنا از بیرجند، در اولین همایش تجلیل از اساتید، اساتید حوزه و دانشگاه و حامیان طرح آموزشی که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونین و جمعی از مسئولان استان خراسان جنوبی برگزار شد. در سالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب وبینار از جواد علیزاده رئیس ستاد شهید و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تجلیل و با اهدای لوح سپاس از سوی معاون رئیس جمهور قدردانی شد. و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی.

در اولین همایش ملی تجلیل از اساتید، اساتید حوزه و دانشگاه و حامیان طرح شاهد اصفهان که به صورت همزمان در سراسر کشور و در قالب وبینار برگزار شد، نمایندگان دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) حاضر در این طرح حضور داشتند. مفتخر شد.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در این همایش که همزمان با سایر استان ها و با حضور مسئولان کشوری و مدیران استانی در اصفهان و در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، از خدمات همیاران طرح شاهد در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، مدارس و حوزه های علمیه قدردانی شد. .

در این مراسم از 9 نفر از اساتید نمونه حوزه و دانشگاه، مدرسین و همکاران طرح شاهد با اهدای لوح و تندیس تجلیل به عمل آمد که از جمله آنها سعید آذربایجانی عضو هیأت علمی دندانپزشکی و رزمنده 8 سال دفاع مقدس و علی باقری می باشد. مدیر امور شاهد ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان به چشم می خورد.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

انتخاب یکی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان به عنوان استاد نمونه و همکار کشور

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در همایش ملی تجلیل از اساتید و همکاران طرح شاهد که به مناسبت تجلیل از مقام شامخ معلم در سالن اجتماعات اداره کل شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزار شد، کریم کریمی زاده رئیس و عضو هیئت علمی. دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان دبیر ستاد شاهد این دانشگاه در سال 1401 به عنوان همکار ملی منتخب طرح شاهد در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و با اهدای لوح و تندیس توسط سیدامیر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور تجلیل شد. و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی.

معرفی کارشناس شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد تبریز به عنوان همکار نمونه

کارشناس شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان همکار نمونه و برتر اولین همایش ملی تجلیل از معلمان و اساتید طرح شاهد انتخاب و معرفی شد.

در اولین همایش ملی تجلیل از معلمان برتر و برگزیده، اساتید و دستیاران برگزیده دانشگاه ها و مراکز علمی کشور با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته معلم و استاد به طور همزمان برگزار شد. با سراسر کشور لوح تقدیر و تندیس همایش تجلیل شد.

حضور دانشگاه آزادي در قله جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

معصومه حیدرزاده کارشناس امور ایثارگران و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان نمونه و همکار برتر این همایش کشوری معرفی و از حضور مسئولان استانی با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد. این کنفرانس ملی

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا