ورزشی

حریفان فرنگی‌کاران ایران در مسابقات جهانی جوانان مشخص شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان که از صبح فردا در پنج وزن اول به مصاف هم می روند به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم امیررضا ده بزرگگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با المیر علی اف از آذربایجان به مصاف هم می رود. در این وزن 20 نفر حضور دارند.

در وزن 60 کیلوگرم ، سعید اسماعیلی در دور اول با ادموند نظاریان بلغارستانی مبارزه می کند و در صورت غلبه بر حریف در دور دوم ، با برندگان کشتی گیران ترکیه و گرجستان روبرو می شود. 20 نفر در این وزن شرکت کردند.

در وزن 63 کیلوگرم ، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم ، با چیزی از ایالات متحده مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور سوم ، با برنده مسابقه بین روسیه و آذربایجان این وزن 22 نفر است.

در وزن 67 کیلوگرم ، دانیال سهرابی در دور دوم پس از استراحت در دور اول با برنده دیدار دیپاک از هند و دین کوشکار از قزاقستان مبارزه می کند. رودخانه این وزن 25 شرکت کننده دارد.

در وزن 72 کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با اوگنی بایدسوف از روسیه رقابت می کند و در صورت پیروزی در دور دوم با کشتی گیران تاجیک و کرواسی مبارزه می کند. 22 نفر در این وزن شرکت کردند.

در وزن 77 کیلوگرم ، محمد حسین آذرمخت در دور اول با واسیل کوجوک از رومانی مبارزه می کند و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده کشتی گیران مجارستانی و نروژی روبرو می شود. این وزن 24 نفر است.

در وزن 82 کیلوگرم محمد ناگوسی در دور اول به مصاف فارس قالی از مصر می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه کشتی گیران لهستانی و هلندی مبارزه می کند. 21 نفر در این وزن شرکت کردند.

در وزن 87 کیلوگرم علی عابدی درزی در دور اول با آلگوت کالمان از سوئیس مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی کشتی نمایندگان آذربایجان و صربستان روبرو می شود. این وزن 21 نفر است.

در وزن 97 کیلوگرم ، مرتضی القوسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ایگناس بوکاسکاس از لیتوانی به مصاف هم می رود.

در وزن 130 کیلوگرم ، امیر محمد بیات در دور دوم پس از استراحت در دور اول با سرخان ممدوف از آذربایجان مبارزه می کند و در صورت عبور از این حریف در دور سوم ، با برنده مبارزه نمایندگان روبرو می شود. هند و لهستان.

برنامه مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان به شرح زیر است:

جمعه 29 مرداد
8:45 صبح تا 9:15 بعد از ظهر وزنه برداران 55 ، 63 ، 77 ، 87 و 130 کشتی گیر
11 صبح تا 3:30 بعد از ظهر و 4:45 بعد از ظهر تا 5:45 بعد از ظهر مسابقات مقدماتی و نیمه نهایی در وزن 55 ، 63 ، 77 ، 87 و 130 کشتی گیر

شنبه 30 مرداد
8:30 صبح تا 8:45 بعد از ظهر وزنه برداران 55 ، 63 ، 77 ، 87 و 130 کشتی گیر
8:45 صبح تا 9:15 بعد از ظهر وزنه برداران 60 ، 67 ، 72 ، 82 و 97 کشتی گیران
11 صبح تا 3:30 بعد از ظهر مقدماتی در وزن های کشتی 60 ، 67 ، 72 ، 82 و 97 و شانس جدید پنج وزن اول
16:45 تا 20:30: نیمه نهایی در وزن و فینال کشتی 60 ، 67 ، 72 ، 82 و 97 و رتبه بندی در پنج وزن برتر

یکشنبه 31 مرداد
8:30 صبح تا 8:45 بعد از ظهر وزنه برداران 60 ، 67 ، 72 ، 82 و 97 کشتی گیران
16 تا 20:30: مسابقات شانس جدید ، رده بندی و فینال وزن های کشتی 60 ، 67 ، 72 ، 82 و 97

دکمه بازگشت به بالا