حبیب زاده، فیروزگر و معصومی به نیمه‌نهایی رسیدند

خشتی جوانان جهان;

வெருக்கு பெயு வாணை ஡ுமுக்க்கியுக்க்

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، در پیاین مفاهدانی نوبت سوبه روز سه‌شنبه کشتی ازاد جوانان جهان در بلغارستان، آرمین حبیب زاده در وزن 61 کیلوگرم، امیرحسین فیروزبور در وزن 92 کیلوگرم و امیررضا ماسومی در وزن 125 کیلوگرم به زیر نیمه های راه نیدند.

نتایج کشتی با کیشورمن به شرح زیر است:

در وزن ۷۱ کیلوگرم، آرمین حبیب‌زاده پس از در دور پیمته، در دور دوم با شهلود ۱۱ بر سفر میکیتا ابراموف از وکرین را از پیش رو و به یک‌هرم تحمیل رایگان. Вы др эн فاйт др йк ксшти ба шулых 13 بر 11 نيکلاس بوزاكيس آز آمريكا را آز پيش رو ربوت و راحي هاتا نيمي به هديت шد. حبیب زاده در آن تحت پوشش مصاف حمزات ارسامرزویف از فرانسه می‌رود.

در وزن 74 KG، İrfan الهی پس از دور در پامه در دوم با سلمه 5 بر 4 از سد Alexander Fakondo از آمریکا گذشت و به هاتی یک‌کهرام راه یافت وی در این مرحله مقابل ساگار جاگلان از هند با نتیجه 10 بر 5 مغلوب شد و باید منتظر دیدن فینال رقیب هندی بود تا برای کسب مدال برنز به کار خود ادامه دهد.

در وزن 86 کیلوگرم، عرف رنجبری در دور پیمه با قرعه دوست روبه‌رو بود. وی در دور دوم ژولین ایوانف از بلغارستان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و به فینال راه یافت.

در وزن 92 KG، اميرحسين فيروزبور پس از از در دور ور اول، در دور دوم با سلمه 10 بر سفر Satoshi Miura از جابان را مغلوب كرد. و در یک‌کهرام فینال به شوله 10 برای سفر کرستین انجیال از مجارستان را پیش‌رو راحد و راهی نیم‌یک شد. فیروزور در آن تاحت به مصاف ادلان ویسخانوف از فرانسه می‌رود.

در وزن 125 کیلوگرم امیررضا معصومی در دور نخست تا پایان دور نخست با نتیجه 14 بر 4 مغلوب شد. معصومی در آن تاحت به مصاف نیکولاس فیلدمن از امیرکیس می‌رود.

مسابقات نیمه نهایی ozan phok за саат 18:15 имроз магазирование ми​шод.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا