جمع آوری بیش از ۸ تن تفکیک غیر مجاز پسماند در خلازیر منطقه ۱۹

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” جمع آوری بیش از ۸ تن تفکیک غیر مجاز پسماند در خلازیر منطقه ۱۹ ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

‍ از بامداد امروز در راستای ساماندهی آسیب‌های اجتماعی انجام شد؛

جمع آوری بیش از ۸ تن تفکیک غیر مجاز پسماند در خلازیر منطقه ۱۹

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ از جمع آوری ۸ تن و ۸۴۰ کیلوگرم تفکیک غیر مجاز پسماند در خیابان سهیل جنوبی ناحیه سه خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی نایبی افزود: محل دپوی تفکیک غیر مجاز پسماند طی گشت زنی شناسایی  و در قالب اجرای مرحله دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در ناحیه سه با 10 سرویس جمع آوری و پاکسازی شد.

وی ادامه داد: با توجه به رویکرد مدیریت ارشد شهری در توجه به سلامت اجتماعی و اجرای تدابیر لازم در کاهش آسیب های اجتماعی طرح ضربتی جمع آوری و ساماندهی زباله گردها، کتفی، کولی و چرخی های غیر مجاز در نواحی پنجگانه با جدیت و قوت تمام به صورت شبانه روزی در حال اجرا است.

این مسئول با بیان اینکه زباله گردها و عاملان جمع آوری پسماند به صورت غیر مجاز علاوه بر مسائل و مشکلات اجتماعی چهره شهر را مخدوش و نامناسب می‌کنند، بیان کرد: با هماهنگی های انجام شده طی گشت های اجرایی در نواحی انواع پسماند قابل بازیافت از محل های دپوی کارتن و ضایعات جمع آوری می شود.

دکمه بازگشت به بالا