جزئیات افتتاح ۱۰۱ هزار واحد مسکونی امروز با حضور رئیس جمهوری

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” جزئیات افتتاح ۱۰۱ هزار واحد مسکونی امروز با حضور رئیس جمهوری ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

زنجان |سایت

همزمان با هفته دولت به دستور رئیس جمهوری ۱۰۱ هزار و ۲۷۸ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور بهره‌برداری و افتتاح می‌شود.

به گزارش بیگ نیوز، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امروز پنجم شهریورماه همزمان با هفته دولت، با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر راه و شهرسازی، ۱۰۱ هزار و ۲۷۸ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور افتتاح می‌شود.

افتتاح‌های مسکن در هفته دولت شامل واحدهای مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده، خود مالکی، مسکن روستایی  و مسکن های حمایتی دولت و واحد های باقی مانده مسکن آنلاین در سراسر کشور است.

تعداد واحدهایی که امروز افتتاح خواهند شد به شرح زیر است:

شهر واحد مسکونی
 آذربایجان شرقی ۲۴۳۹
آذربایجان غربی ۲۹۳۹
اردبیل ۱۸۰۶
اصفهان ۲۷۴۰
البرز ۱۲۱۰
ایرانشهر ۸۷
ایلام ۴۱۵
بوشهر ۱۰۶۸
تهران ۸۷۲۸
چهارمحال و بختیاری ۸۹۲
خراسان جنوبی ۱۷۲۸
خراسان رضوی ۹۴۷۷
خراسان شمالی ۲۵۴۳
خوزستان ۴۷۳۰
زنجان ۳۷۳۸
سمنان ۵۳۳
شاهرود (شرق سمنان) ۶۲۸
سیستان و بلوچستان ۴۴۷۱
فارس ۲۹۷۳
قزوین ۱۹۴۳
قم ۲۳۸۹
کردستان ۱۴۰۶
کرمان ۶۶۱۳
کرمان جنوب ۲۵۰
کرمانشاه ۳۶۴۸
کهگیلویه و بویراحمد ۲۵۴۳
گلستان ۲۸۵۴
گیلان ۲۰۶۴
لرستان ۲۲۷۷
مازندران ۴۲۹۰
مرکزی ۱۶۷۰
هرمزگان ۵۲۲۴
همدان ۷۲۵۸
یزد ۳۷۰۴

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا