عمومی

جزئیاتی تازه از «خانه وحشت» تهران

تحقیقات پزشکی قانونی جزئیات جدیدی از جنایات برادران و خواهران سیاه پوست در خانه ترور را فاش کرد. متهم فیلم های سیاهی از دختران می ساخت تا آنها را در خانه نگه دارد. متهم قتل خود را به عنوان سرهنگ به قربانیان معرفی کرد.

به گزارش بیگ نیوز، روزنامه جام جم در ادامه نوشت: سعید (33 ساله) دوشنبه شب به اتهام قتل یک زن و حبس هفت زن در خانه ترور در جنوب تهران دستگیر شد. ماموران در بازرسی از منزل وی نقشه ملی دختر جوانی را پیدا کردند که گمان می رود یکی از بازداشت شدگان در خانه باشد اما هنوز مشخص نیست که وی توسط متهم کشته شده یا فرصت فرار داشته است.

ماموران همچنین در ادامه تحقیقات دریافتند جسد دو دختر جوان در این پرونده در حوالی منزل متهم طی دو ماه گذشته کشف شده است که احتمال می رود آن دو نیز توسط سعید کشته شده باشند. روز گذشته دو دختر نجات یافته بار دیگر مورد بازجویی پلیس و پلیس قرار گرفتند که این بار ابعاد جدیدی از اقدامات متهم در خانه ترور فاش شد.

زهرا یکی از قربانیان می گوید: زمانی که مادرم باردار شد، پدرم تلاش زیادی کرد تا من را سقط کنم و این باعث ناتوانی استخوانی من شد. پدرم مرا سربار می دانست. با نگاه سرد پدرم و اطرافیانم دیگر نتوانستم در آن خانه بمانم و تصمیم گرفتم به ترکیه مهاجرت کنم. پول جمع کردم و از خانه مان در اسلامشهر فرار کردم و به تهران آمدم. می خواستم با کمک یک قاچاقچی به ترکیه بروم اما به دام سعید افتادم. او مرا به خانه و خواهرش برد. سعید از من سوء استفاده جنسی کرد. او صحنه هایی از این ارتباطات را با من فیلمبرداری کرد.

دختر نجات یافته ادامه داد: علاوه بر این فیلم ها بارها مرا مجبور به توهین به مسئولان نظام، کشور و عتبات عالیات مقابل دوربین کرده است. او تهدید کرد که اگر به فکر فرار باشم با انتشار فیلم های خصوصی آبروی خانواده ام را خدشه دار می کند. وی همچنین خود را سرهنگ معرفی کرد و تهدید کرد که ویدئوی بدرفتاری با مقامات من را در اختیار همکارانش قرار خواهد داد و علیه من به دلیل محکومیت به اعدام پرونده سیاسی تشکیل خواهد داد. از ترس مجبور شدم در آن خانه بمانم. سعید این فیلم ها را از دختران دیگر و حتی دختر کشته شده گرفته است. شبی که دختر جوان را کشت، جسد او را به دستشویی برد و چند روز آنجا نگه داشت و سپس به اتاقی برد و در کمد گذاشت. برای جلوگیری از بوییدن جسد در اتاق، هر روز ساعت ها بخور می دادند. می ترسم اگر آزاد شود مرا بکشد. از ترس او برای همیشه به ترکیه خواهم رفت.

دختر نجات یافته دیگری گفت: پدرم معتاد بود و من مجبور بودم بیرون از خانه هر کاری انجام دهم و با آن پول برایش شیشه بخرم. به همین دلیل سه سال پیش از خانه مان در تهرانپارس زدم بیرون و در دام سعید افتادم. از من فیلم های سیاه و سیاسی هم می ساخت. او همیشه وقتی قربانی جدیدی را به خانه می آورد جایگزین دختران دیگر می شد. ما را در اتاق، حمام یا توالت گذاشت تا کمتر همدیگر را ببینیم و فرصتی برای فرار نداشته باشیم.

به گفته این دو دختر، ماموران از سعید به عنوان متهم اصلی خانه ترور تحقیق کردند. او در مواجهه با دو دختر نجات‌یافته اعتراف کرد که فیلم‌های سیاه را با آن‌ها برده و روی فلاش نگه داشته است، اما در مورد بقیه فیلم‌ها سکوت کرده است. او همچنین مدعی شد که آن فیلم‌های سیاه قرار بود بگویند خود دختران به این روابط تمایل دارند.

سعید درباره انگیزه خود از صدور حکم حبس زنان گفت: از زنان متنفرم و به همین دلیل آنها را مدتی در خانه خود نگه داشتم.

ماموران در تحقیقات انجام شده متوجه شدند متهم یک برادر دارد که سراسیمه به سمت خانه رفت. او گفت: «برادرم و خواهرم زیاد اجازه ندادند به آنجا بروم. من از جنایاتی که او مرتکب شده بود اطلاعی نداشتم. من فقط چند بار یکی از دخترها را در آن خانه دیدم که برادرم گفت زن اوست. تازه بعد از دستگیری برادرم متوجه شدم که او چه جنایاتی مرتکب شده است.

محمد وهابی بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران در این باره گفت: از متهم در ارتباط با قتل دو زن که جسدشان در حوالی خانه ترور پیدا شد، تحقیق می کنیم. همچنین به دلیل اینکه هویت مقتول هنوز مشخص نیست، تحقیقات مردمی از وی انجام و مقرر شد ماموران به پرونده دختران جوان مفقود شده در کلانتری های سراسر کشور رسیدگی کنند. متهم و خواهرش نیز برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا