جزئیاتی از توافق سردار آزمون با باشگاه لیون فرانسه فاش شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار آزمون روز گذشته در گفتگو با فالوورهای خود در اینستاگرام خبر توافق خود با سایر باشگاه ها را تکذیب کرد. تست نام تیم المپیک لیون فرانسه دعوا نکرده است اما بر همگان واضح است که در هفته های اخیر با اعلام رسانه ها و خبرنگاران سرشناس ایتالیا و فرانسه خبر از قرارداد تست با لیون بارها به طور گسترده منتشر شد.

تکذیب مستقیم تست باعث نگرانی برخی از هواداران لیون شد که انتظار داشتند تیم خود را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی تقویت کنند.

در واکنش به این نگرانی ها، هوگو گیلمه، روزنامه نگار فرانسوی که پیش از این خبر از قرارداد لیون با تست داده بود، این ادعای تست را تکذیب کرد و تاکید کرد که مهاجم ایرانی با باشگاه فرانسوی به توافق رسیده است.

هوگو درباره این قرارداد در توییتر توضیح داد و جزئیات این قرارداد را فاش کرد: “مدتی است که تست با المپیک لیون به توافق رسیده و او با مدیران لیون تماس تصویری برقرار کرده است. همه چیز خیلی خوب پیش رفت.”

وی همچنین تاکید کرد: از یک چیز مطمئن هستم و آن تماس های تصویری و آنچه در آنجا گفته می شود. بنابراین آزمون و مدیر برنامه‌اش به لیون موافقت کردند. واقعیت دیگر این است که لیون برای زنیت پیشنهاد داد و زنیت نپذیرفت. اگر آنها کار اشتباهی انجام داده اند، ما نمی دانیم.

این بازیکن فرانسوی همچنین در پاسخ به سوال کاربری که نظرش را در مورد سطح این بازیکن پرسیده بود، گفت: به نظر من آزمون برتر از هر بازیکنی است که لیون در نظر دارد. این یک مزیت خواهد بود، به خصوص پس از خرید 3 یا 5 میلیون دلاری که به حداقل 25 میلیون دلار دارایی تبدیل می شود.

دکمه بازگشت به بالا