جدایی ناگهانی ستاره فصل گذشته رئال مادرید

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” جدایی ناگهانی ستاره فصل گذشته رئال مادرید ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ آندری لونین با پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید موافقت نکرده و ممکن است تابستان سال جاری این تیم را ترک کند. دروازه‌بان 25 ساله اوکراینی تا سال 2025 با رئال مادرید قرارداد دارد و باشگاه به او پیشنهاد یک قرارداد جدید تا سال 2029 را داده است.

رابطه لونین و آنچلوتی بعد از اعتماد سرمربی رئال به تیبو کورتوا برای فینال لیگ قهرمانان اروپا سرد شد. لونین از این ناراحت است که مربی ایتالیایی بلافاصله بعد از بازگشت دروازه‌بان بلژیکی او را برای این بازی حساس به ترکیب اصلی برگرداند، در حالی که خودش در طول فصل نمایش موفقی داشت. اوج درخشش او در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل منچسترسیتی بود و در ضربات پنالتی هم موفق‌تر از دروازه‌بان حریف عمل کرد.

گفته می‌شود که لونین چند پیشنهاد خوب دارد و آرسنال یکی از مشتریان اوست. لونین فصل گذشته 31 بار برای رئال بازی کرد که 32 گل خورد و 12 بار موفق شد دروازه‌اش را بسته نگه دارد. لونین در یورو 2024 دروازه‌بان اصلی اوکراین خواهد بود و تیمش در مرحله گروهی باید مقابل بلژیک، رومانی و اسلواکی بازی کند.

257 251

دکمه بازگشت به بالا