جایگزینی فیبرنوری مخابرات از هوایی به خاکی در روستاهای استان سمنان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” جایگزینی فیبرنوری مخابرات از هوایی به خاکی در روستاهای استان سمنان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز استان سمنان، اصلاح مسیر فیبرنوری مخابرات از روستای لاسجرد آغاز و در طول مسیر به روستاهای ایج و امامزاده عبدا… سرخه رسید.

ابوطالب دارائی گفت: این عملیات گسترده با هدف ایمن سازی کابل ها و تجهیزات مخابراتی و پوشش حداکثری شبکه باند پهن برای شرکت ها، معادن، مرغداری های مسیر و مشترکین این روستاها و همچنین پیشگیری از سرقت و کاهش اختلال در ارتباط مخابراتی ساکنین و مشترکین مناطق صورت گرفت.

سرپرست مخابرات شهرستان سمنان افزود: این عملیات با حفاری، فیبرکشی و جایگزین کردن فیبرنوری به طول بیش از 20 کیلومتر اجرایی شد.

گفتنی ست با اجرای کامل این طرح، پایداری ارتباطات مخابراتی روستای لاسجرد تا حدفاصل روستاهای ایج و امامزاده عبدا… در برابر حوادث طبیعی سیل، طوفان و … افزایش یافت و ایمنی آن در مقابل حوادثی نظیر تصادف وسایل نقلیه بهبود پیدا کرد.

46

دکمه بازگشت به بالا