ثبت 3 انصرافی در حوزه مرکزی هرمزگان/ فردا آخرین‌مهلت انصراف نامزدها

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” ثبت 3 انصرافی در حوزه مرکزی هرمزگان/ فردا آخرین‌مهلت انصراف نامزدها ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

صبح ساحل نوشت: «عبدالله صادقی» با اعلام این خبر اظهار کرد: دو انصرافی امروز در حوزه مرکزی ثبت‌شده و با احتساب انصراف یک نامزد در روزهای گذشته، مجموع انصرافی‌ها به سه نفر رسیده است.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات هرمزگان بابیان اینکه مجموع نامزدهای انتخاباتی در حوزه مرکزی تاکنون 61 نفر شده است، اظهار کرد: شایعات در خصوص انصراف نامزدها در فضای مجازی وجود دارد اما تا زمانی که در فرمانداری ثبت نشود انصراف محسوب نمی‌شود.

صادقی افزود: در حوزه شرق هرمزگان 2 نامزد و حوزه غرب یک نامزد تاکنون انصراف داده‌اند و مجموع نامزدها در استان به 107 رسیده است.

وی با تأکید بر اینکه آخرین‌مهلت انصراف نامزدها 72 ساعت قبل از انتخابات است، گفت: فردا آخرین‌مهلت انصراف نامزدها است و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 9 و 10 اسفندماه، انصراف پذیرفته نخواهد بود.

رئیس هیئت نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان بیان اینکه تاکنون ثبت تخلف انتخاباتی نداشتیم، اظهار کرد: تخلفات تا این لحظه بیشتر پیرامون ابعاد پوسترها بوده که با تذکر رفع و اصلاح‌شده است و به‌طورکلی ثبت تخلف انتخاباتی نداشتیم.

صادقی گفت: اسامی نمایندگان کاندیداها برای حضور در شعب اخذ رأی باید تا امروز صبح در سامانه داوطلب ثبت می‌شد؛ طی دو روز آینده بررسی در حوزه‌های انتخابیه انجام می‌شود و پس‌ازآن کارت نمایندگان کاندیدا صادر می‌شود.

46

دکمه بازگشت به بالا