تیم ملی ریکرو بانوان ایران از صعود به المپیک بازماند

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” تیم ملی ریکرو بانوان ایران از صعود به المپیک بازماند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تیم ملی ریکرو بانوان ایران آخرین فرصت خود برای حضور در المپیک پاریس را نیز از دست داد.

به گزارش بیگ نیوز، آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی با کمان در حالی از امروز در آنتالیا آغاز شد که در بخش بانوان، کمانداران ایران در مرحله مقدماتی مسابقات المپیک به مصاف رقبای خود رفتند.

تیم ریکرو بانوان با ترکیب حوریه حاحی‌حسینی، مبینا فلاح و یسنا پورماهانی با امتیاز ۱۹۵۵ در رده نهم قرار گرفت و در نخستین دیدار خود در مرحله حذفی مسابقات کسب سهمیه المپیک با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل مغولستان به پیروزی رسید و به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات راه پیدا کرد.

ملی‌پوشان ایران در مرحله یک هشتم نهایی مقابل ایتالیا با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسیدند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

در مرحله یک چهارم نهایی اما تیم ملی ریکرو بانوان ایران با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل تیم چین شکست خورد و در یک قدمی کسب سهیمه از صعود به جمع چهار تیم برتر بازماند.

گفتنی است در صورتی که تیم ملی ریکرو بانوان ایران می‌توانست در این مسابقات به جمع چهار تیم برتر راه می‌یافت، راهی المپیک ۲۰۲۴ پاریس می‌شد.

انتهای پایان

دکمه بازگشت به بالا