تیم متفاوتی در ادامه لیگ خواهید دید

به گزارش شفاف، تراکتور و ملوان امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال به تساوی یک بر یک رسیدند. مهران برزگر، مربی ملوان در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: بازی خیلی سختی داشتیم. از بازیکنانمان تشکر می‌کنم. آن‌ها دستورات تاکتیکی آقای زارع را مو به مو اجرا کردند. علی‌رغم بازی‌های خوبی که در هفته گذشته به نمایش گذاشتیم و نتیجه نگرفتیم، امروز شرایط ایده‌آل بود. ان‌شاءالله روند رو به رشدمان ادامه پیدا می‌کند و ملوان متفاوتی در ادامه لیگ می‌بینیم.

او افزود: ما راه‌های ارتباطی بازیکنان تراکتور را بستیم و با آنالیز دقیق از تراکتور و بازی مستقیم، این تیم را کنترل کردیم. بازیکنانمان حتما به خودباوری می‌رسند و ملوان در ادامه لیگ، متفاوت عمل می‌کند. تراکتور یک تیم خوب و مدعی است. ما برای تعطیلات برنامه‌ داریم و مطمئنا طوری عمل می‌کنیم که در ادامه لیگ عملکرد خوبی داشته باشیم.

مربی ملوان در واکنش به این که تیم بزرگ تراکتور موقعیت‌های زیادی داشت، گفت: ملوان هم تیم بزرگی است. موقعیت‌های بی‌شمار در این بازی اتفاق نیفتاد. ما در اکثر بازی‌هایمان تیم مالک میدان هستیم و عالی عمل می‌کنیم. طراحی بازی برای هر مربی متفاوت است. ما سعی کردیم راه‌های نفوذ تراکتور را ببندیم و به آن‌ها ضربه بزنیم. ملوان بعد از مدت‌ها به لیگ برتر بازگشته و از لحاظ نتیجه‌گیری فشار روانی روی بازیکنان جوانمان است. ما توانستیم از تراکتور امتیاز بگیریم. نه این که خوشحال باشیم اما توانستیم روند شکست‌هایمان را متوقف کنیم.

برزگر درباره گل مردود تراکتور در این بازی بیان کرد: ما از روی تصاویر داوری راحت نظر می‌دهیم اما کمک داور در آن واحد نظرش را می‌دهد. باید به این نظر احترام گذاشت. ما هم از داوری گله داریم. ما در بازی‌های گذشته‌مان ضرر کردیم. شما ببینید که خطاهایی گرفته شده که درست نبوده مثلا روی گل اول تراکتور. در کل، داور هم مانند باقی انسان‌هاست.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا