اقتصادی

تولید ۵۷ محصول دانش‌بنیان و ثبت ۲۳ هسته فناور در مراکز رشد واحد رودهن

بعدازظهر طب بعدازظهر طب بعدازظهر طب بعدازظهر طب بعدازظهر طب بعدازظهر


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی اهر با ۲۸ در برنامه علمی آماد ورود به رویداد گام دوم


رائیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در این نشست با اینکه خود را شروند و شرکت فناور در مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن خبر داد و اظهار کرد: جذب دانشجویان بین الملل و کسب مجوز نمایندگی دانشگاه غیرحضوری جهان اسلام، تشکیل میز خدمت برای برونمرزی و اخذ مجوز جذب دانشجویان پژوهشمحور در مقطع دکتری از دانشجویانی که در خارج از شکوفایی مجدداً جذب می شوند. این تاریخ شرق در تهران است.

دوکانهایفرد اضافه کرد: موضوعی که در دستور کار هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامی قرار می گیرد این دانشگاه است که برای دستیابی به این هدف مهم است که از مطالب بهحق و آرزوی دیرینه مردم بخش رودهن است، مساعدت و حمایت، معتمدین و مردم. یرودن می‌تواند سیخت و راه‌اندازی این پروژه نیمه‌کاره را تسریع کند.

ابراهیم کاظم پور اقدم، مدیر امور دبیرخانه هیئت مدیره و عامل بانک تجارت هم بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان کرد و ادامه داد: در دنیای دنیای صرف نظر از تعریف سازمانی و اهدافی که برای یک مجموعه طراحی می شود باید به مسائل درآمدزایی جانب نگاه ویژه صورت گرفتن تا. شایع ترین این بیماری ها سرطان ریه است.

عضو پیشین شورای اسلامی شهر رودهن هم تبیین کرد: محیط های علمی مالکیت معنوی هر منطقه ای هستند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نیز نماد این شهر و نگین درخشنده مراکز آموزش عالی در شرق استان تهران است.

حسینی افزود: موضوع ساخت بیمارستان به علاوه بر خواست دانشگاه از مطالب و نیاز مردم منطقه است و این مهم صرفاً با مشارکت مردمی و کمک خیرین و مساعدت ارگانهای دولتی ممکن است.

انتهای پیام / ۴۰۷۸ /

دکمه بازگشت به بالا