ورزشی

توضیحات سرپرست استقلال درباره هزینه‌های اردوی دوبی

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره هزینه های انجام شده در اردوی آبی های دبی توضیح داد.

به گزارش بیگ نیوز و به نقل از باشگاه استقلال ، بهرام امیری ، سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعاتی مبنی بر هزینه های اردوی استقلال در امارات گفت: با توجه به منابع درآمد حاصل از انتقال مهدی قائدی ، در با حضور آقای مظلومی و آقای قیم ، ما 250،000 دلار از نماینده ای که مسئول دریافت پول بود دریافت کردیم.

وی ادامه داد: طبق قرارداد منعقد شده با باشگاه الوصل که از قبل تعیین شده بود و طبق اعلام باشگاه استقلال ، پرداخت هزینه مجوز بازی ، اجاره زمین تمرین ، حمل و نقل بین استقلال و ال- تیم های هلال به مدت 4 روز و 110 هزار نفر. “دلار مورد توافق قرار گرفت.

بهرام امیری در ادامه تصریح کرد: همچنین کاروان استقلال شامل 49 نفر در این سفر بود که به دلیل همه گیری کرونا و قوانین AFC برای هر نفر یک اتاق در نظر گرفته شد. همچنین یک اتاق ماساژ و یک انبار برای وسایل مورد نیاز ارتش استقلال وجود داشت. هزینه های صبحانه ، ناهار ، شام و لباسشویی برای بازیکنان در هتل 5 ستاره نیز 80 هزار دلار توافق شده و قرارداد امضا شده است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در ادامه صحبت های خود گفت: رقم 20 هزار دلار هزینه های اسکان و حمل و نقل تیم داوران ، مسئولان AFC و تیم پزشکی پس از امضای قرارداد جداگانه پرداخت شد.

امیر با اشاره به تمدید اردوی استقلال از پیش بینی اولیه به مدت 5 روز ، گفت: قرارداد اولیه ما 4 شب بود اما به دلیل تمدید اردو ، قرارداد اضافی با باشگاه الوصل برای انتقال استقلال و دریافت اجاره یک زمین آموزشی. “همچنین ، آزمایش اجباری تاجگذاری همه برگزارکنندگان مسابقات به پایان رسید ، که تعداد آنها 160 نفر بود و باید 48 ساعت قبل از شروع مسابقات انجام می شد که هزینه آن 19،500 دلار بود. همچنین بر اساس قوانین امارات متحده عربی ، باید به این ارقام مالیات 5 درصد اضافه شود که در نهایت مبلغ 240 هزار دلار برای باشگاه استقلال هزینه دارد.

سرپرست استقلال در ادامه صحبت های خود گفت: هتل باشگاه الهلال عربستان بر اساس تصمیمی که گرفته شد بر عهده این باشگاه بود و همچنین به دلیل اینکه این تیم 48 ساعت قبل به دبی رسید. مسابقه و آزمایش تاج. در فرودگاه انجام شد. ما هزینه تست تاج این تیم را پرداخت نکردیم.

بهرام امیری درباره استفاده از درآمد استقلال با کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: “برای استفاده از عوایدی که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا مسدود شده است ، ما با باشگاه الوصل تفاهم نامه امضا کردیم و خواستار این شدیم که هزینه های استقلال از منابع مسدود شده مطالبه شود انجام شد

سرپرست استقلال در ادامه گفت: مبلغ 10 هزار دلار برای پول کمک کاروان استقلال در نظر گرفته شد که به 49 نفر تقسیم شد. ما مبلغ پیش پرداخت را نیز برای قرارداد آقای پین پرداختیم و یک قدم نیز به پیشنهاد دکتر آبادی انجام شد ، آزمایش تاج که با تاج مثبت دو نفر به پایان رسید. سرانجام مبلغ 120،000 دلار به باشگاه استقلال تهران واگذار شد و همچنین مقرر شد پس از پرداخت هزینه های باشگاه از AFC ، مبلغ 64،000 دلار به باشگاه الوصل ، هتل ماریوت ، محل اقامت تیم و هتل. عنوان داوران واریز شد تا به باشگاه استقلال برگردند.

باشگاه استقلال اعلام می کند که به دلیل اصرار یک سایت خاص برای انتشار اخبار جعلی برای تشویش اذهان عمومی ، از طریق واحد حقوقی شکایت خواهد کرد که بارها در هفته های اخیر تکرار شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا