اجتماعی

توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان بر مبنای ظرفیت‌ها

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری آنا از تونستان، احمد لطفی در دیدار مجتبی حکیم زاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تونس (اهرم) با اشاره به توسعه شرکت های دانمارکی، فرهنگ کارآفرینی و آموزش گفت: در ميان دانشجويان جوان و رده بالا بر اساس كيفيت ظرفيتهاي آنان نيروي انساني، امكانات و تجهيزات به گزينه دانشگاه آزاد اسلامي يكي از تنگستانها در كار دانشگاه محسوب مي شود و بر اساس آن توسعه شرکت های دانمارکی متناسب با اقلیم جغرافیایی و ظرفیت های شهر و استان.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از مولودهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و تأثیرگذاری بر مردم است. خدماتی که دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون در کل کیشور ارائه کرده است، خدمات خوب و قابل توجه و خدمات خوب و قابل توجهی است که نمونه هایی هستند که به راحتی می توان به آنها دسترسی پیدا کرد. این دانشگاه برای تداوم موفقیت های به دست آمده و به دست آمده توسط دانشگاه اسلام آزاد نیازمند توجه به شرکت های دانمارکی و مسائل فرهنگی است.

نماینده دولت در شهرستان تنگستان گفت: البته این بدان معنا نیست که دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه فعالیتی نداشته است. اما با تعلیم به تعلیق با تعلیق دوشمان با تعلیم به هجمه های دوشمان با تعلیم به هجمه های دوشمان، نیاز به تلها و پرید مجاهدانه و توکویل جهادی در آن زمان است. با تعلیم به قدمهای و استدان دانهوستان، باید نکش دانش ازاد اسلامی واحد تنگستان در حوزه های فهرینی، کوشیه در شهرستان بیشازپیش نمود.

لطفی افزود: نباید تنها به برنامه های سازمانی اعلام شده در حوزه فرهنگی و دانشگاه محدود شود و نقش دانشگاه فراتر از دانشگاه و به صورت کلی باشد تا در این زمینه بتوانیم از ثروتمندان استفاده کنیم. و از ظرفیت های خوب خانواده ها، گروه ها، گروه های مذهبی و تشکل های فرهنگی استفاده شده است

نکش دانشگاه آزاد در تنکسی تنکستان تنکستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تونستان (اهرم) همچنین گفت: در دروه دروه دروه جدیدة آن واحد دانهاشی، عزم خود را به‌منظور نقش‌آفرینی در تیزان شهرستان و با تکا به هندی‌ها. ۔۔۔۔

مجتبی حکیم زاده ادامه داد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی زاهد تنگستان (اهرم) مجهز به معلمان، اعضای هیأت علمی و نیروی انسانی مجرب است که همگی دارای تحصیلات عالی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و دکتری هستند و همچنین دانشجویان توانمند. ، توانمند و مجهز به سخت افزاری مانند آزمایشگاه و کارگاه جلسات سالن می تواند به عنوان یکی از موتورهای محرک شهر انجام شود.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی زاهد تنگستان در راستای تحقق الزامات رهبری و درک نیازهای روز جامعه، در تلاش است تا از شرکت ها و کارآفرینان دانمارکی حمایت و حمایت کند و فرهنگ کارآفرینی را توسعه دهد. مديركل فني و حرفهاي استان، امام جمعها اهرم، كمباداني و عاشاء فرششي سپاه امام علي(ع) تنگستان، شهردار اهرم مجازی شده است. هوزر عقد در عبد ملي عصر اميد و نيز عقد با بريك شركتها و فيلمينه است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان توجه جدی و اصولی به مسائل فرهنگی و تاثیر آن بر شهر از جمله وظایف اصلی این واحد دانشگاهی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: بدون شک و با توجه به با توجه به اینکه دانشگاه دارای نهاد آموزشی و فرهنگی است و با نگاهی به بیان نقش تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، باید از همه ظرفیت های درون دانشگاهی و شهرستانی، گام های اساسی و اقدامات تاثیرگذاری در دانشگاه استفاده کرد. این منطقه انجام خواهد شد و تنگستات منفرد به عنوان یکی از مراکز ثقل و نفوذ در حوزه فرهنگی نقش خواهد داشت.

துக்கு பியம்/4121/40062/

دکمه بازگشت به بالا