توجه مسئولان به فوتبال بیشتر از سایر رشته‌ها است

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.borna.news ” در مورد مقاله ” توجه مسئولان به فوتبال بیشتر از سایر رشته‌ها است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

مرادی: توجه مسئولان به فوتبال بیشتر از سایر رشته‌ها است

دونده 1500 متر تیم ملی دوومیدانی ایران گفت: مسئولان ورزش فوتبال را همیشه اولویت قرار می‌دهند.

امیر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری بیگ نیوز، درخصوص بازگشت دوباره‌اش به مسابقات ورزشی اظهار کرد: بالاخره پس از مصدومیت سختی که پشت سرگذاشتم و تمریناتی که داشتم به آمادگی خوبی دست پیدا کردم و نتیجه این شد که در مرحله نخست مسابقات لیگ در ماده 1500 متر مقام دوم را کسب کردم. از دید خودم نتیجه بدی بعد از دوران مصدومیتم نبود. خودم هم انتظار همین نتیجه را داشتم. سخت تلاش کردم و خوشبختانه شد آنچه که باید می‌شد.

وی در مورد اهداف بعدی خود گفت: در تلاش هستم تا نظر مسئولین فدراسیون دوومیدانی را جلب کنم تا بتوانم در بازی‌های آسیایی حضور داشته باشم. ورزشکاران مختلف دوومیدانی ایران در چند سال اخیر در رشته نیمه استقامت همیشه نتایج خوبی را کسب کردند. امیدواریم که فدراسیون این فرصت را از ورزشکاران این رشته نگیرد تا بتوانیم با درخشش در این بازی‌ها پرچم کشورمان به اهتزاز دربیاوریم. انتظار داریم مسئولین فدراسیون ما را از یاد نبرند.

دونده 1500 متر تیم ملی دوومیدانی ایران در ادامه خاطر نشان کرد: در لیگ شرایط خوبی داریم و کنار تیم نفت وضعیت خوبی را سپری می‌کنم هدفم این بود پاسخ اعتماد مسئولان باشگاه را به خوبی بدهم که فکر می‌کنم این اتفاق هم به خوبی رخ داد. دوست دارم در کنار باشگاه‌ها مسئولان هم از ما حمایت کنند. متاسفانه همیشه این فوتبال بوده که در اولویت قرار گرفته است این درحالی است که ما نه حقوق خوب داریم و نه بیمه انتظارمان این است که بیشتر مورد توجه قرار بگیریم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا