توافق حامد حدادی با ذوب‌آهن/ بازگشت اسطوره به لیگ ایران؟

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” توافق حامد حدادی با ذوب‌آهن/ بازگشت اسطوره به لیگ ایران؟ ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تیم ذوب‌آهن اصفهان با حامد حدادی، اسطوره بسکتبال ایران به توافق نهایی رسید.

به گزارش بیگ نیوز، تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان که این روزها با توپ پر وارد بازار نقل و انتقالات لیگ برتر ایران شده است، در جدیدترین خرید بزرگ خود با حامد حدادی، اسطوره بسکتبال ایران به توافق رسیده است.

اسطوره بسکتبال ایران و کاپیتان سابق تیم ملی ایران که به تازگی و در پایان جام جهانی ۲۰۲۳ از دنیای بازی‌های ملی خداحافظی کرده است، تصمیم دارد فصل جدید را در لیگ داخلی بازی گند و دیگر با تیم «سیچوان» در لیگ حرفه‌ای چین قراردادی نبسته است.

ذوب‌آهن اصفهان که روزهای گذشته با «دوایت بایکس» ستاره سابق تیم‌های تورنتو رپترز، لس‌آنجلس لیکرز، اوکلاهاماسیتی و دیترویت پیستونز به توافق رسیده بود، اکنون با یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ بسکتبال قاره آسیا به توافق رسید تا به این ترتیب، جدی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی برای فصل پیش رو باشد.


بیشتر بخوانید:

          بمب نقل و انتقالات در لیگ بسکتبال/ بازیکن سابق NBA در ذوب‌آهن


طبق خبرها و منابع نزدیک به باشگاه، «آلاده امینو» سنتر نیجریه‌ای که سابقه قهرمانی در قاره آفریقا و بازی در لیگ ایران را هم دارد نیز با اصفهانی‌ها به توافق رسیده است که با توجه به توافق حدادی با ذوب‌آهن، باید دید تکلیف این ستاره آفریقایی چه خواهد شد.

هدایت تیم ذوب‌آهن اصفهان در فصل جدید ایگ برتر ایران را مهران حاتمی به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا