تمجید فدراسیون جهانی والیبال از ستاره ۲۲ ساله والیبال ژاپن/ نیشیدا بازی را برگرداند!

به گزارش شفاف، در جریان رقابت های لیگ ملت های والیبال در روز دوم، تیم ملی والیبال ژاپن موفق شد با نتیجه 3 بر یک هلند را شکست دهد. در دیدار ژاپن و هلند ملی پوش نیشیدا با 25 امتیاز بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

فدراسیون جهانی والیبال پس از درخشش ستاره آسیایی در لیگ ملت های والیبال نوشت: نمایش دیدنی یوجی نیشیدا روند بازی افتتاحیه ژاپن در لیگ ملت های والیبال 2222 را تغییر داد زیرا این بازیکن توانست نتیجه را به نفع خود تغییر دهد. تیمش در یک رقابت هیجان انگیز

نیشیدا چپ دست با 25 امتیاز در نبرد امتیازی با نیمیر عبدالعزیز که در سال گذشته به عنوان بهترین گلزن لیگ ملت ها انتخاب شد، موفق تر بود، زیرا نیمیر تنها 18 امتیاز کسب کرد. می توان گفت نیشیدا 22 ساله غیر قابل مهار بود.

نیشیدا پس از پیروزی تیمش گفت: بازی اول همیشه بسیار سخت است. فکر می کنم تیم ما در ست دوم عملکرد بسیار خوبی داشت. ما از اشتباه کردن اجتناب کردیم و این کمک کرد. بازی فردا مقابل چین نیز بسیار سخت و مهم خواهد بود و تمرکز ما باید روی پرهیز از اشتباه باشد. احساس می کنم الان در صد در صد توان خود نیستیم و باید بگویم از حدود 60 درصد توان خود استفاده کرده ایم. مهم این بود که هر سه امتیاز را گرفتیم و قدم به قدم به سطحی که می خواستیم رسیدیم.

به گزارش شفاف، تیم ملی والیبال ژاپن توانست در بازی بسیار هیجان انگیزی مقابل هلند با نتایج 22 بر 25، 26 بر 24، 25 بر 22 و 25 بر 17 پیروز شود.

دکمه بازگشت به بالا