تلافی ملی‌پوشان روی بیرانوند با تونل کتک

دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس امروز در اتریش و در جریان تمرین تیم ملی برای آماده سازی دو جدال تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال، جشن تولد خود را در کنار دیگر بازیکنان و اعضای فنی تیم پشت سر گذاشت.

برخلاف همیشه اینبار اما در جشن تولد بازیکنان ملی‌پوش خبری از کیک نبود و به نظر می‌رسد آخرین اتفاق تلخی که در این زمینه با آسیب به چشم کریم انصاریفرد رقم خورده بود، باعث شده تا آنها اینبار جشن متفاوتی را برای گلر ملی‌پوش در نظر داشته باشند.

پیش از شروع تمرین امروز، علیرضا بیرانوند مجبور شد از تونل کتک که بازیکنان و حتی اعضای کادرفنی نیز در آن حضور داشتند، عبور کند و به این شکل تولد ۳۰ سالگی‌اش را جشن بگیرد.

بیرانوند که معمولا در تولدهای مختلف به شکلی بی‌رحمانه با کیک به سر و صورت بازیکنان می‌کوبید، به نظر می‌رسد اینبار خوش‌شانس بود که تدارک کیکی برای او در نظر گرفته نشده بود و توانست از مهلکه کسانی که به شدت به دنبال تلافی گذشته بودند، به سلامت عبور کند. با این حال این باعث نشد تا بازیکنان و هم تیمی‌هایش در تونل کتک بگذارند او به سادگی عبور کند و حسابی مورد نوازش آنها قرار گرفت.

تیم ملی ایران برای پشت سر گذاشتن اردوی آماده سازی خود راهی اتریش شده و قرار است طی دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم‌های سنگال و اروگوئه برود.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا