اقتصادی

تلاش خود را برای تحقق یک دانشگاه کارآفرین به کار می‌بندم

به گزارش خبرگزاری آنا، گروه استانی از شهرری، محمد نریمانی راد در مقام اول ملاقات صمیمی این ضایعه را که به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن خوارزمی دانشگاه برگزار شد را به اعضا و کارکنان اداره یادگار امام خمینی (ره) شهرستان تسلیت گفت. و وسیع است که در سایه تدبر و تدبر عمیق تنها به بخشی از شخصیت و فضایل او پی می بریم.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد یادگار امام اسلام در مقطع کارشناسی سیستم المیومتری


وی افزود: تقوا و قناعت با مال اندک و فرصت های اندک، انفاق و ایثار در اشیاء مورد علاقه و نیاز، عبادت خالصانه و دعا به درگاه اورژانس، تبلور شرم و عفاف و الگوی حجاب کامل.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به رسالت این واحد از واحد یادگار و راه اندازی واحد نمونه مهارتی و کارآفرینی گفت: مسئولیت را در دستور کار خود قرار دهید.

نریمانی راد افزود: در فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام جایگاهی برای خدمت به خلق خدا، مردم و مسلمانان وجود دارد که ارزش و اجر زیادی دارد و خداوند اهل بیت (ع) را دوست دارد. اعمال نیک، پس خدمت و با کمک». با هم می توانیم به رضای الهی و لذت های ابدی اخروی دست یابیم.

وی ادامه داد: باید خدا و جامعه دانشگاهی خود را با نیت تقرب به خداوند به عنوان استاد، کارگر و دانشجو در نظر داشته باشیم و در هر کاری که انجام می دهیم خداوند را ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانیم. به عنوان یک توفیق الهی خدمت کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) گفت: از زحمات مدیران سابق این دانشگاه قدردانی می کنم و این دانشگاه با زیرساخت های عالی دارای مرکز تحقیقات، مرکز فرهنگی، مرکز توسعه، مرکز آموزشی، فناوری اطلاعات است. این مرکز، کتابخانه یک تالار دیجیتالی و مرکزی عبادت است و سهم بسزایی در تولید علم و خدمت به کشور دارد و دارای بسیاری از زمینه های آموزشی برجسته در مقاطع تحصیلات تکمیلی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

انتهای پیام/4117/

دکمه بازگشت به بالا