تفاوت کالا کارت با سایر کارت‌ های اعتباری

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه آنلاین ایران ، کالا کارت یک کارت اعتباری برای خرید کالا و خدمات است که برای افزایش قدرت خرید مردم به 500 میلیون ریال طراحی شده است. CalaCart دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از طرح های مشابه متمایز می کند.

نرخ کمیسیون ؛ مهمترین تفاوت

نرخ پرداخت سالانه CalaCart فقط 4 است. به عبارت دیگر ، اگر شخصی کارت 30 میلیون تومانی با اقساط 12 ماهه خریداری کند ، تنها یک میلیون و 200 هزار تومان کارمزد پرداخت می کند و اقساط ماهانه 2 میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود. اگر همان شخص کارت اعتباری با همان مبلغ و اقساط 18 درصد دریافت می کرد ، باید 5 میلیون و 400 هزار تومان پرداخت می کرد و مبلغ هر قسط 2 میلیون و 950 هزار تومان می شد.

تا 36 ماه در بخش

بانک ایران آنلاین کالا کارت با دوره های مختلف بازپرداخت طراحی شده است تا مشتری بتواند بر اساس توانایی بازپرداخت و باز نگه داشتن دست خود در برنامه ریزی مالی تصمیم گیری کند. این طرح می تواند به مدت 6 ، 9 ، 12 ، 18 ، 24 و 36 ماه پرداخت شود.

بدون سپرده مورد نیاز است

برخی از بانک ها از GPA برای صدور کارت اعتباری به مشتریان خود استفاده می کنند. این بدان معناست که مشتری باید مبلغ معینی را در مدت زمان معینی در حساب خود داشته باشد تا در نهایت معدل مورد نیاز خود را ایجاد کرده و کارت اعتباری دریافت کند.

با این حال ، چنین شرطی برای خرید بانک کالکار ایران وجود ندارد. هر کسی می تواند Kalacard مورد نیاز را بدون ایجاد گردش حساب دریافت کند.

زمان تنفس و تاریخ انقضا

کارت های اعتباری در شبکه بانکی عمر کوتاهی دارند. به عنوان مثال ، در یک مثال ، به کارت اعتباری فقط 7 روز استراحت داده می شود. این در شرایطی است که بانک ایران کالا کالاارت یک ماه استراحت دارد.

علاوه بر این ، طول عمر کارت محدود در طرح های مشابه است. با این حال ، این در مورد کالاکارت صادق نیست و مشتری می تواند در هر زمان از کارت برای خرید اعتباری کالا استفاده کند. البته پس از یک ماه ، بانک دریافت اقساط را آغاز می کند.

انواع گیرنده و اصناف

برخی از کارت های اعتباری ارائه شده توسط بانک های مختلف دارای گیرنده های خاص و محدود هستند. این امر مشتری را مجبور به خرید از یک یا چند گیرنده خصوصی می کند ، بنابراین انتخاب آنها محدود می شود. در همین حال ، از زمان نگارش این گزارش ، بیش از 23000 گیرنده در شهرهای مختلف سراسر کشور به معامله بانک کلکا آنلاین ایران تبدیل شده اند و این تعداد به طور پیوسته در حال افزایش است.

این خریداران از نظر نوع کالایی که می فروشند و خدماتی که ارائه می دهند نیز بسیار متفاوت هستند. لوازم خانگی ، فروشگاه های آنلاین ، کالاهای دیجیتال ، فرش ، مبلمان ، پوشاک ، مدارس مختلف ، مراکز درمانی ، بیمه ، لوازم یدکی خودرو ، لوازم آرایشی و غیره. همه این موارد جزو دریافت کنندگان CalaCard هستند و با توجه به نیاز مشتریان قابل خرید هستند. کالا یا خدمات

قابلیت پر کردن مجدد

اگر خریدار CalaCart به طور منظم اقساط بپردازد ، می تواند از طرح CalaCart استفاده مجدد کند. البته ، برای این کار ، پرداخت های وام قبلی باید تمام شود. لازم به ذکر است که برای استفاده مجدد از طرح نیازی به ارائه شغل جداگانه یا ضامن جدید نیست.

خوش آمدید

همه موارد فوق Calacard را به یک کارت اعتباری کاربردی با مزایای مختلف تبدیل می کند که تفاوت قابل توجهی با کارت های اعتباری سایر بانک ها دارد. به این دلایل ، این طرح با همدلی شدید مردم روبرو شد. تا کنون بیش از یک میلیون و 860 هزار کارت کالا برای متقاضیان صادر شده است.

مکانیزم طراحی

طرح CalaCart یک مشارکت سه جانبه بین بانک ، خریدار یا فروشنده و متقاضی CalaCart است. فروشنده به جای فروش قطعات کالا و نگرانی در مورد دریافت چک های مشتری ، رسید قطعه را به بانک می سپارد. به این ترتیب مشتری پس از دریافت کالاکارت به فروشگاه دلخواه خود می رود و اجناس خود را خرید و فروش می کند. پس از یک ماه ، دوره پرداخت قطعات Calacard را به بانک پرداخت می کند و بانک مبلغ را به حساب فروشنده واریز می کند.

در واقع ، بانک که بین خریدار و فروشنده قرار دارد ، هم فروشنده را از خرید اجزای قطعه شده رها می کند و هم به خریدار اجازه می دهد با حداقل پرداخت ، یک کارت اعتباری خرید و فروش کند. کالاها یا خدماتی که او به آرامی به آنها نیاز دارد

دکمه بازگشت به بالا