تغییراتی که فولاد را سخت کرد/ دو روی متفاوت با دو مربی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” تغییراتی که فولاد را سخت کرد/ دو روی متفاوت با دو مربی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال فولاد خوزستان موفق شد در ششمین بازی این فصل خود در لیگ برتر فوتبال صاحب دومین برد شود و با ۶ امتیاز، خود را تا رتبه دهم جدول بالا بکشاند. این تیم پس از تغییر سرمربی و جایگزین شدن «خوان ایگناسیو مارتینز» به جای علیرضا منصوریان، با یک گل از سد استقلال خوزستان عبور کرد و اینچنین دربی خوزستان را به سود خود تمام کرد.

این در حالی است که تا پیش از این فولاد خوزستان تحت هدایت علیرضا منصوریان عملکرد قابل قبولی در لیگ برتر نداشت. این تیم نتیجه چهار دیدار ابتدایی فصل را واگذار کرد آنهم با ۱۱ گل خورده تا فولادی‌ها بدترین شروع تاریخ حضورشان در لیگ برتر را تجربه کنند. همین موضوع هواداران متعصب فولاد را از کوره به در کرد تا مدیران باشگاه چاره‌ای جز اخراج علیرضا منصوریان نداشته باشند.

تغییراتی که فولاد را سخت کرد/ دو روی متفاوت با دو مربی

اکنون با آمدن «خوان ایگناسیو مارتینز»، فولاد نتایج متفاوتی در دو بازی اخیر خود تحت هدایت این سرمربی اسپانیایی گرفته است؛ ۲ بازی، ۲ برد، ۲ گل زده، ۲ کلین شیت.

مارتینز در این دو بازی دست به تغییراتی در ترکیب تیم فولاد زد. به نظر می‌رسد او در همین دو هفته به شناخت خوبی از بازیکنان تیمش رسیده است. تمرکز بر ساختار دفاعی منسجم یکی از راهکارهای او در دو بازی اخیر خود بوده است که نتیجه آن ثبت دو کلین شیت بود. استفاده به موقع از گادوین منشا که در بازی مقابل استقلال خوزستان به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و گل سه امتیازی فولاد را به ثمر رساند هم از دیگر اقدامات موثر این مربی اسپانیایی در تیم فولاد بوده است.

فولاد از یک تیم قعر نشین اکنون به رتبه دهم جدول رسیده است. بازیکنان این تیم با انگیزه متفاوتی پا به میدان می‌گذارند و روندی که تیم فولاد در پیش گرفته است هواداران این تیم را به آینده امیدوار کرده است. باید دید آیا مارتینز می‌تواند در بازی‌های پیش رو، خسران ابتدای فصل را جبران کند یا خیر؟

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا