تعدیل نیرو گسترده صرافی‌های رمزارز/ بیت‌کوین به کانال ۱۷ هزار دلاری ورود کرد؟

بی خبر، بی خبر، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز، بی مرز ، بدون مرز، بدون مرز، بدون مرز، بدون مرز، بدون مرز.

ارزش دو قدر محبوب دنیا در هفت هفته پنج برابر ارزش هفتم است.

آمار تلفات در بازار بسیار بیشتر از قیمت بازار مواد غذایی است.

بیت کوین در ماه نوامبر به ۶۸۷۸۹.۶۳ دلار رسید. عطر در همان ماه به ۴۸۹۱.۷۰ دلار رسید. بیت کوین آخرین بار در دسامبر ۲۰۲۰ در پایین‌ترین حد شروع شد.

در این هرج و مرج، سلسیوس، یک شرکت بزرگ سهامداری و وام دهی کریپتو، وقتی اعلام کرد که تمام برداشت‌ها، مبادلات و نقل و انتقالات بین حساب‌ها به دلیل «شرایط شدید بازار» متوقف شده است، بازار را شوکه کرد. به یاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم این اولین در جهان است.

سیلسیوس به طور خودکار دارای میلیاردی دلاری خوند در دانلود دانلود. این خبر در سراسر صنعت کریپتو موج زد و برخی از اتفاقات ماه را یادآوری کرد، زمانی که یک پروژه شکست استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا ۶۰ میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد و صنعت کریپتو آسیب تر را با خود به پایین زد. کشاند.

سرمایه‌گذاران در حال ارزیابی پیام‌های سلسیوس بودند و در همین حین، شرکت رمزنگاری دیگر به فهرست رو به رشدی از شرکت‌هایی که پیوسته‌اند تا سعی کنند سود خود را کاهش دهند، بودند.

وین بیس اعلام کرد که نزدیک به یک پنجم نیروی کار خود را به دیلی نوسانات ارزهای دیجیتال اخراج می کند. اینها پیش شرطهای بهترین چیزها و بهترین کارها برای انجام با بهترین چیزها هستند.

شرکت های رمزارز در سراسر جهان به دنبا رای کاهش هزینه ها هستند، زیرا سرمایه آستند، زیرخطر و میشوند و حجم را کاهش می دهند.

دار حال حاضر هر عدد بیت کوین هه هزار و ۷۳۲ دلار قیمت خورده است که نسبت به ابتدای روز ۱.۸۳ درصد گران شد.

تعدیل نیرو قدرتمند سارافی‌های رمزارز / بیت‌کوین به کانال ۱۷ هزار دلاری ورود

۲۲۳۲۲۷

دکمه بازگشت به بالا