تشکیل تیم ۵۰۰۰ نفره واکنش سریع در هلال احمر

به گزارش شفاف، پیرحسین کولیوند ظهر امروز در نشست خبری که در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر برگزار شد، گفت: در چند ماه اخیر در بحث امداد و نجات شاهد چندین عملیات امدادی از جمله زلزله، سیل، فروریختن سازه مترو، عملیات زمستانی و ایام نوروز.» ماموریت هایی که سنگین و سنگین هستند.

وی گفت که در سیل و زلزله ، اگرچه تعدادی از هموطنان خود را از دست دادیم ، وی گفت: அக்கியுத்து விர்க்கு வெருக்குத்து ஶாட்டுக்கு عنسافا عرض المزيد منتدينان و قلم آن ها نيز خوب بود.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: زمین لرزه بسیار سخت بود اما در جنوب استان سیل آمد و در چند نقطه تهران نیز سیل آمد و علاوه بر تلفات جانی نیز وجود داشت. خسارت مالی زیادی به مردم وارد شده است.» در این عملیات بزرگترین محموله امدادی را که شامل 120 تن بود به سمت مناطق پلمب شده جنوب بارگیری کردیم و با همکاری و همدلی ما و عزیزان ارتش، ارتش و…

کولیوند با کیک با کیں متروپل که منگر به در بیک از هموطنان شد گفت: د کر کیں متروپل یک سترکست کرده بود اما از در کے بہہ کے بہیں، پیکیلی کے سےیکہ بود و قبل بود. آن جا از سويي تنظيك هاي معاند نيز بريا سنج سنغ تمام تختيند اما قلم المتحدينان قلم آن ها را سكتب. شبکه بی خبر بوده است و اگر تلاش خبرنگار نبود شاید به مشکل می خوردند.

کولیوند گفت: مردوم ابادان ما در زموت خاصی بوده اما با این هال بری مداد و نجات و داده فیلمای کامیمی می کردان. غذا و لباس و… به محل عقدة دائقة مي بيريند و هر كسي كست داشت نقشي در كمبو به يمدارساني دا قداء دهدة دهد. در ان غرما كسي تشنه نمي ماند و اب خنق به مدادران مي ديدنه و به كي موكب و دهوت هاي عزاداري راه كھدهه بوده است. به خانه مردوم كه مي رفتيم همه همان را مي خواستند كه داهه حزرت آقا بود و داه مردون همان با مسبان آن كاوستان بود.

کولیوند ایشتر کرد: در سیل اخریه ۲۶ استان کارگر شد. وقتی به این اتفاقات و اتفاقات نگاه می کنیم، می بینیم که شبکه های مردمی یکی دو بار به همه بچه های دیگر توجه می کنند، اما تا جایی که ممکن است، اتفاقات را می نویسیم و ضبط می کنیم. این وظیفه خبرنگاران را برای مقابله با آن سخت تر می کند.

وی گفت: در برخی از شهرهایی که درگیر سیل بودند، برخی از منازل و باغات از منازل خود خارج شد. در تعليقة اختير المقاومة خوبي نمع شد و هلا نيز بريا عربين علي حماء شد.

وی در به کار جیری جیری حسنی ماهر گفت: سعید کیمید نیریو هنیو آنلاین و باتکربه را علیہود دیم ک بوکیمن کےے ہے ہے ہے کیمہ کینیم. در کیںا سیل امام زاداد داوود تا کیمتر ها جست و جو کیدم کے آن که شرک است و جیک نیاز به فورگ دلسوز دارد ک بحمدلہ در هلال احمر شماره آن زیاد است. Ola эn эndrandы oz nazar nazor professionalьnый behad behad in dr razmeniy hroshan я гл в лай сайт в го керде و فردى را کاندند.

وی ادامه داد: در سيل امامزادة داوود كه هولاي دو صبح اقابل بهود هولاي عصر همان روز اقاي 40 ساله ي را زيدا بدوند كه در گل و لاي تركري بود. او را به بیمارستان آوردند. یا وقتی گفته می شد ساعت دو بعد از ظهر سیل آمد، دسترسی به جاده و نیروی انسانی قطع شد و حتی در دو جا اصلاً امکان دسترسی وجود نداشت. به ما کورک شد دو مجرو از زیر آوار دربرده شد که کے کے کے نیست از آنجایی که بالگرد بلند شده و عملیات به قدری سخت بود که امکان فرود وجود نداشت، امدادگران راپل زدند و دو قربانی به داخل بالون منتقل شدند. آن عرض المزيد خون ريزي شمفت، شكتغي لغن و… دردهن كه به ترامينة به تعريفة شهدن.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: عده ای در وسط روز هستند. در عرض المزيد با كموك راه اهان نيرو و آمدي به هامل امد و مسير نيز باززهيي شد و کامي از کيں، بيل کامپيون و لودر به سمت کے شد. در 26 استان همین برامان و را دادیم که دیدیدگان ها را به مهل امن کیملیدم، بین آن اندران مدران بردان، جانبازان و… نیز بود و بیک نیز هیی کرونی دردن. در پیک کورونا هم بودیم و بید کینت کاینی را در نازر می کرتیم. امیر نامی رئیس سازمان مدیریت بحران در يك يا دو تاحت هم از كمباداني استان تهران خاص خشم امد كه ادمي شوجا و برامن ريز بود.

تصفيل تيم تعريف السريع پنج هزار نفر در هلال احمر

وی در از آز کی بری شماین تیم راعید هلال احمر خبر داد و گفت: در دستور کار دریم که پین ​​هزار نفر را در نیرو های راعیک کرد. از سوی دیر نیز از سال 92 به استبدال را به روز نیریدیم ک مناکسه بهدیم 9000 آمبولانس به ناوگان اضافه می شود. از همه محم‌تر عمدادی و کتمتی عمدی و کیمتی فردی است که در حال حاضر آن ها هدیم است.

کولیوند افزود: شب عید با کمک رئیس جمهور توانستیم سهام را شارژ کنیم که بسیار موثر بود و اگر این کمک ها نبود احتمالا در این روز با مشکل مواجه می شدیم. همین شد که المجلستان که کودود 260 نفر را نیز از جمعیت هلال احمر تصدید و کردی کرد. امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم و از پیشرفت و پیشرفت بهره ببریم. در حال حاضر بازیک ها نیز شدیم و خانه های هلال از کوکرهای برامنا ما نیز در دستور کار دریم هستند.

وی همچنین با اشاره به ویرایش سند تحول دیجیتال در هلال احمر گفت: تهیه سند تحول دیجیتال نیز بر اساس برنامه های ما بوده و امیدواریم بتوانیم از فناوری های نوین استفاده کنیم.

وی با بیان کین کیست به برامنا خود جلوتر شدیم کردیم کردیم هی خوبی داشتیم و برامناهای خوبی نیز تریں دادیم. هوزر پررنگی داشتیم که با برامنا بود و مصداق آن مسرت بود که ریاس سرک کلی جانهی و دبیر کل نیز در آن هوزر بدین ترتیب بود. گفته شد ما جزو بهترین های دنیا هستیم و آخرین دیدار هم یک ماه زودتر در کشور بود. این یک تصادف بزرگ بود که بین سال های 192 تا 192 کشور بیشتر شناخته شد.

کولیوند با بیان کے این برتر شدن به همہ ملت بود گفت: شش کمیتی را دادیم که سه کیمیتی مسلسلش با ما شد. در 12 مورد از ژانو ژیپتیم در 12 مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با تھید بر کیک بر کے کے بهیں حجی نیز در اختیر جمعیت هلال احمر گفت: در آن پرد اشیک ترین نیروها را فرستاد کیدمید. کیفیت خدمات پزشکی حج با سالهای قبل قابل مقایسه بود. अगर यादतान शुदान अगा अजान इक अमारजियादी आज सरम कोरोनि मे फूद मी फ़ड़ ، अमा अमाल इंतोर निधिद. अग हजाज डर बाग फरम‌हाय होड इष पर किरद व गजा दर पाषh هه هها سهههههههههههههههههتهم. بر آين حجاج نيز حقيبة كردند.

وی افزود: در این ماموریت برای اولین بار رئیس جمعیت هلال احمر ایران با رئیس جمعیت هلال احمر عربستان دیدار کرد. מא היק גאה דידאר נקדיטים ו מעצעשים קוובי דר אחטים מא לעטעשד שד. این امر باعث شد تا بازدیدکنندگان بتوانند از خدمات رفاهی عربستان استفاده کرده و سلامت خود را حفظ کنند. குர்கு குர்கு है ஬ேரை அய்றை அய்கு காருக்கு ஶுட்ட்டு ஶுட்ட்டு ஶுட்ட்டு

رئیس جمعیت هلال احمر نیز با اشاره به اقدامات این سازمان در خصوص مراسم زیارت اربعین گفت: در کشور به دنبال امداد و نجات هستیم، در دستور کار قرار داریم و در محورهای ارتباطی که به غرب متصل می شوند. مرزها، پایه به پایه و ربع به ربع.» همچنین بهداشت و درمان در کشور عراق نیز در اختیار مردم هلال احمر است. احصا و آباء لونکی کیمید ما تعریف عکسی را احصا و ابانی کے. در برخی از نقاط نقطه صفر مرزی هیچ امکانی وجود نداشت که پس از حمله پایگاه بهداشتی و درمانی راه اندازی کنیم و می خواستیم بزرگان در آنجا حضور داشته باشند تا امسال بتوانیم از گرمازدگی، بیماری های ویروسی و حتی بیماری ها جلوگیری کنیم. طاعون

وی ادامه داد: پایگاهی ایجاد کرده ایم و آن را به دو صورت تعریف کرده ایم. بیمارستان ها در حال حرکت هستند و بیمارستان امن است. در مصير نجف تا كربلا سعي كرديم يك مركز بهداشتي و درماني داشته باشيم و يك بيمارستان قرنطينه، گرمازدگي و داروهاي دندانپزشكي داريم كه از آن استفاده مي كنيم. در کاظمین، سامرا و … را نیز اسبوره هامین داد. چهار فروند بالگرد در مرز مستقر می کنیم و دو فروند هواپیما نیز با عنوان بیمارستان هوایی آماده کرده ایم که در صورت نیاز می توانیم از آنها استفاده کنیم.

کولیوند گفت: بحث های آموزشی را نیز در سه سطح محتوایی آماده کردیم و بروشور است.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: با گروه های مردمی در عراق هماهنگ کرده ایم که مثلاً اگر در منطقه پایگاه داشته باشند، در آن منطقه پایگاه دیگری نداشته باشیم. . بر همین اساس ها را نمع دادیم. יק פארקים ו מאנור קורטען המ דר הקאר ארק המעה דעת.

وی با اشاره به استفاده از چند ابزار نرم افزاری برای ارائه خدمات به مشتریان گفت: 1. در اربعین نشست صلح داریم که پنجم شهریور ماه به صورت بین المللی برگزار می شود و در روز ششم برای زائران جشن وداع خواهیم داشت. குற்றை ஬ேரை க்குக்கு செர்ப்பு ஸாருக்கு மாட்டு க்குக்கள் மியு மியு மியு diplomacy salamat همه روستونی ک در آن پیں روی شرکت می کند را پوز می کند. خدمات مورد نیاز برای سلامت را مرور می کنیم و با تاکید بر نقش آموزش در کاهش بیماری ها و کاهش تصادفات رانندگی به نحوه برخورد با آسیب ها پی می بریم.

با تقديم بر عقد امسال دير هيك بولي را بريا حلال احمر از زايران نجرفتيم گفت: ما آن زيد را رايگان كيدميد كى كى ان نيز زياد نوبد. به این حال می‌وقیمن از مدرونی می‌کند که هر کسی می‌باعر در آن راه کمک کند می‌توادن از تاریک حلال احمر کند. محور اصلی این کنگره بیماری شایع در ایام اربعین است. आशाव व आदाँ व सारज हाइ पाइ ، में सामाथ समाथ व ब व महम त त में ज़ाया तात अग अग अग आस आस आस आस.

به گورگ وی هلال‌احمر دوازده کیشور کریکی کرزین سلامت دارد در اینها نکش عفرینی می‌کند و نکش دیلوماسی سلامت از کیو از دولماسی ها ها مفترفر است.

وی با کیں به ورود جمعیت حلال احمر به کاشہ کیلمی کیلمی گفت: کاری در جمعیت هلال احمر عنگشد که کے کے کیلمی است. بسیاری از حوادثی که با دست و پنجه نرم می کنیم، ناشی از تغییرات آب و هوایی است که ما شروع کرده ایم و هنوز هم در حال پیگیری هستیم.

وی در ادامه افزود: در باینا گام دوم به خوبتی شعدیم و تیم‌های را را پوزید کے کے کے افرینی کردین. طرحی را برای کاهش آسیب های اجتماعی آغاز کردیم. تعار یاس، دادرس و… از جملة آن تعارف است. با كموك خيرين بانك امانات كيمنيد كيميد. فتستبی‌های بین‌ثونگرین را هم در شهید نقش شهید سلیمانی سکرد در آن می‌گویم شهید سلیمانی در کے علام، کمک به بردوم کنک آنکش عفرینی کرد.

کولیوند افزود: آذه کیرین را برای اورزینی و آفرین اختباری قدمید در دو هزار و بیست مهله نیز با كمیتی امد و… نقش عفرینی كیدمید. با تعلیم به شعر سال درکس شرکت دانش بنیان را دریم کے کے کے کے خط تولید را فعال کردیم و مرکز نوآوری را نیز در جامعه هلال احمر ایجاد کردیم. در حال راحت داروخانه آنلاین نیز شیدم.

وی بیان کرد: در آن جمعیّت حلال احمر جدید است که در آن عاطفه ای است که در آن جمع می شود. در نظر داریم همه اینها را در شهرستان بیمه کنیم و علاوه بر آن از قانون حداقل دستمزد بهره مند شویم. برای اشتغال به اعتبارات لازم نیاز داریم که از محل برنامه سازمان، بودجه، امور استخدامی و نمایندگان شورا نیاز داریم.

کولیوند در باره امریه در جمعیت هلال احمر یکردی کرد: در حال حاضر نیز به ما امریه می‌دهند و می‌کنند و با ستادکل فورگا اومیک دریم.

وی در استبر به سوالی کارده تعریف هوزر مفاصلان در مهلهای عقدی کیں نیز کرد کرد کرد: அக்குக்க்கு ரியார் மார்கை பார்க்கியார் மார்கை பார்க்க்க்கியார் மார்கை பார்க்க்கக்க்கு بیکی ها می گویند کرا فردی گلی شد، بری وارد محال شدن نمی شود شلور شما دست نخورده و گلی شد، آن بی نصافی است ک کے می شود کرا فردی خاکی YA کلی شد. مثلاً وزیر محترم جناب آقای کیشور در شهر متروپلیس حضور نداشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا