ورزشی

تساوی بدون گل دانمارک و فرانسه در نیمه نخست

دیدار فرانسه و دانمارک در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش بیگ نیوز، در دیدار دور دوم مرحله گروهی و از گروه D جام جهانی قطر، دو تیم دانمارک و فرانسه برابر هم به میدان رفتند که گزارش زنده این دیدار را در زیر می‌خوانید:

دانمارک صفر  – فرانسه صفر

داور: سیمون مارسینیاک (لهستان)

ورزشگاه: استادیوم دوحه

گل: –

کارت زرد: ;آندریاس کریستینسن و آندریاس کورنلیوس از دانمارک، ژول کونده از فرانسه

کارت قرمز : –

ترکیب دانمارک: کسپر اشمایکل (دروازه‌بان)، یواخیم اندرسون، آدرس کریستیانسن،‌ ویکتور نلسن، یواکیم مله، کریستین اریکسن، راسموس کریستیانسن، مایکل دامسکارد، آندریاس کورنلیوس، پیر امیل هویبیرگ و یاسپر لیندستروم

ترکیب فرانسه: هوگو لوریس (دروازه‌بان)، ژول کونده، رافائل واران، دایوت اوپامکانو، تئو هرناندز، اورلین شوامنی، آدرین ربیو، آنتوان گریزمان، عثمان دمبله، کیلیان ام‌باپه و اولیویه ژیرو

نیمه نخست

ساعت ۱۹:۳۰ بازی با سوت داور لهستانی آغاز شد.

در ۵ دقیقه ابتدایی بازی دست دانمارک بود اما پس از آن فرانسوی‌ها مالکیت توپ و میدان را به دست گرفتند. در دقیقه ۲۱ فرانسه فرصت داشت تا بازی را پیش بکشد؛ ارسال دمبله از سمت راست با ضربه سر محکم ربیو همراه شد که کسپر اشمایکل به زیبایی واکنش نشان داد و توپ را برگشت داد.

در دقیقه ۳۰، ارسال امباپه از سمت چپ به کونده رسید و ضربه این بازیکن را در آستانه ورود به دروازه مدافع دانمارک برگشت داد و در ادامه اشمایکل توپ را جمع کرد.

در دقیقه ۳۵، ضدحمله بازیکنان دانمارک توپ را به کورنلیوس رساند که شوت محکم این بازیکن از کنار دروازه هوگو لوریس به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۰، نفوذ دمبله از سمت راست با پس کات بک این بازیکن به امباپه همراه شد که این بازیکن از رو نقطه پنالتی توپ را به بیرون زد. پس از این اتفاق، صحنه خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول تمام شد.

به روز رسانی می‌شود…

دکمه بازگشت به بالا