ترابی همچنان اختصاصی تمرین می کند/جشن تولد مدافع جنجالی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بازیکنان در ابتدا زیر نظر مربی تیم بدنساز بدن خود را گرم کردند و در دستور کار بعدی کار با توپ و عبور از موانع بود.

* آقای وسط در سه گروه قرار گرفتند، در برنامه ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه و سپس بررسی وظایف تاکتیکی بازی با پژکان و فوتبال درون تیمی زیر نظر تیم انجام شد. کارکنان فنی.

* مهدی ترابی به دلیل مصدومیت همچنان برنامه های ویژه خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام می دهد. احسان پهلوان نیز در بخشی از تمرین امروز گروهی حاضر شد و سایر بازیکنان بدون مشکل در تمامی برنامه های کادر فنی شرکت کردند.

* تمرین امروز حدود 75 دقیقه به طول انجامید و پس از آن بازیکنان بدن خود را خنک کردند و راهی رختکن شدند.

* در رختکن این تیم با حضور اعضای تیم جشن تولد علیرضا ابراهیمی مدافع پرسپولیس برگزار شد و همه به او تبریک گفتند.
به گزارش خبرنگار آنلاین ، ابراهیمی از اعضای کادر فنی و هم تیمی هایش غافلگیر شد که در ابتدای فصل پس از اعتراض به نیمکت نشینی با واکنش یحیی گل محمدی مبنی بر محرومیت از تمرین و عذرخواهی مواجه شد. . اجازه داده شد دوباره تمرین کند.

* فردا سه شنبه آخرین تمرین سرخپوشان قبل از دیدار مقابل پژکان برگزار می شود و سپس بازیکنان برای برپایی اردوی قبل از بازی راهی هتل می شوند.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 چهارشنبه هفته جاری در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه دستگردی میهمان پژکان است.

دکمه بازگشت به بالا