تحکیم دوستی ایران و افغانستان با گسترش فعالیت‌های علمی

به روگر کروه استان‌های استان‌های بیرجند به روگر کروه استان‌های بیرجند، تعلمه‌نامه علمی ـ ـ دوریک و کلتیری دینکسه ازاد اسلامی بیرجند و علی عدادک میوند کابل در دیدار دیرکرد ازد میوند کابل در دیدار رفت. آموزش عالی میوند کابل با سیدحسن هاشمی ریس این دانش شد

نماینده مؤسسه تحصیلات عالی در حاشیه توافقنامه با افغانستان دیدار می کند.

محمد رسول حسینی گفت: از همکاری رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی که بستر لازم را برای تحصیل دانشجویان افغانستانی در این دانشگاه فراهم کرده اند، قدردانی می کنم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی همچنین با اشاره به روند تاسیس، رشد و اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی در بیرجند، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و رفاهی، بزرگترین فضای کتابخانه و یکی از بزرگترین ورزش ها را عنوان کرد. مجتمع های یک دانشگاه در شرق کیشور با کادر اداری و هیئت علمی مجرب به یکی از بزرگترین، جامع و معتبرترین دانشگاه ها در سطح ملی و بین المللی تبدیل شده است.

هاشمی با اشاره به برگزاری رویداد ملی مرحله دوم دانشگاه آزاد اسلامی با حضور واحدهای دانشگاهی کیشور در تهران گفت: این رویداد بزرگ علمی و فناوری که در سطح بین المللی باعث درخشش نام دانشگاه آزاد اسلامی شد، همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با حضور 1000 نفر، 1000 ایده و استارتاپ و 1000 زیرساخت پژوهشی در تهران برگزار شد و غرفه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در بین 10 غرفه برتر این غرفه بزرگ قرار گرفت. نمایشگاه.

وی به سابقه علمی، آموزشی و فرهنگی شهرستان بیرجند اشاره کرد و گفت: بیرجند به عنوان یک شهر دانشگاهی در کشور شناخته شده و علاقه مندان بسیاری را به تحصیلات عالی جذب می کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و بیرجند ادامه داد: توسعه روابط دانشگاهی ایران و افغانستان سهم ارزنده ای در تقویت و تحکیم این پیوندها دارد.

برنامه های مشترک آموزشی و پژوهشی، جذب دانشجو از افغانستان، تبادل پژوهشگران و اعضای هیأت علمی، برگزاری فرصت های مطالعاتی، نشست های علمی مشترک، همکاری در حجم های علمی، آمادگی برای برگزاری دوره ها و کارگاه های مشترک، همکاری در برگزاری دوره های تخصصی کوتاه مدت (مهارتی) و அகுக்கு மாய்கு திர்ப்ப்ப்ப்ப்ப்ப்ப்ப்பு ، தன்நியு வாத்திய் அக்குக்கள் இந்தை திய்றுப்ப்பிப்ப்பிப்ப்ப்ப்பிப்பு

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا