تاکید فدراسیون فوتبال اردن بر اهمیت تورنمنت چهارجانبه این کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” تاکید فدراسیون فوتبال اردن بر اهمیت تورنمنت چهارجانبه این کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

اردن |ایران

به گزارش خبرگزاری آنلاین، فدراسیون فوتبال اردن با انتشار پستی در صفحه خود در پلتفرم ایکس (توئیتر سابق) به استقبال مسابقات چهار جانبه این کشور رفته است.

فدراسیون اردن در این پست ضمن انتشار تصاویری از مربیان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها نوشته است: مربیان تیم‌های حاضر در این مسابقات بر اهیمت این تورنمنت در آماده سازی تیم‌ها پیش از مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا تاکید کرده اند.

نکته جالب در این تصویر حضور قلعه‌نویی و کی‌روش است.

مسابقات تورنمنت چهارجانبه اردن با حضور کشورهای ایران، قطر، عراق و اردن جمعه ۲۱ آنلاین آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت امیر قلعه‌نویی باید به مصاف تیم میزبان برود. در دیگر مسابقه هم تیم فوتبال قطر با عراق مسابقه خواهد داد. تیم‌های برنده مسابقه فینال را برگزار خواهند کرد و بازی رده‌بندی هم بین تیم‌های بازنده برگزار می‌شود.

در صورت پیروزی تیم ایران و قطر و رویارویی احتمالی این دو تیم شاهد رقابتی حساس میان کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و امیر قلعه نویی خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا