بیانیه بسیج رسانه در محکومیت به شهادت رساندن خبرنگاران فلسطینی

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” بیانیه بسیج رسانه در محکومیت به شهادت رساندن خبرنگاران فلسطینی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بسیج |خبرنگاران

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز از سنندج، سازمان بسیج رسانه در محکومیت رژیم سفاک صهیونیستی در به شهادت رساندن خبرنگاران در غزه بیانیه‌ای صادر و از آمادگی فعالان رسانه‌ای ایرانی اسلامی برای اعزام و انعکاس اخبار مظلومیت‌های زنان و کودکان غزه را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است:
حمله ددمنشانه رژیم کودکش صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم غزه به ویژه زنان و کودکان و تخریب منازل و مراکز درمانی نشان از خوی سبوعانه این رژیم دارد، حالا نیز این غده سرطانی برای اینکه مانع از اطلاع‌رسانی از این جنایت شود اقدام به شهادت رساندن خبرنگاران و تخریب مراکز رسانه‌ای می‌کند.
این جنایات بی‌شرمانه و هولناک بدون شک در سایه حمایت بی چون و چرای سران کشورهای غربی صورت می‌گیرد و ماهیت این رژیم پوشالی را بر تمام انسان‌های آزاده جهان نمایان‌تر می‌کند.
شهادت هفت نفر از خبرنگاران و عکاسان خبری فلسطینی را که در حال گزارش جنایات رژیم کودکش صهیونیستی بودند به تمام انسان‌های آزاده جهان به ویژه جامعه خبری تسلیت عرض می‌کنیم و خواهان آن هستیم تا سازمان‌های مدعی حقوق بشر و آزادی بیان در مقابل این وحشی‌گری‌ها بایستند و شرایط برای فعالیت امن اصحاب رسانه در فلسطین ایجاد شود.
امپراطوری امپریالیسم رسانه که در یوغ بندگی صهیونیست‌ها قرار دارد سعی در وارونه‌نمایی واقعیت داشته و به واقع جای جلاد و شهید را عوض می‌کند و خبرنگاران فلسطینی نیز که برای انعکاس اخبار مظلومیت‌های کودکان غزه ایثارگرانه به جهاد با دوربین‌های خود هستند مظلومانه به خاک و خون کشیده می‌شوند.
جامعه رسانه‌ای ایران خود را هم‌درد با خبرنگاران فلسطینی می‌کند و علاوه بر محکوم کردن جنایت رژیم سفاک صهیونیستی با آرمان والای آزادی قدس شریف اعلام آماگی می‌کند.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا