ورزشی

بهترین نفرات به مسابقات بین المللی اعزام خواهند شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، هادی بشیریان در مراسم افتتاحیه مسابقات دوومیدانی پسران منطقه یک به میزبانی دانشگاه فرهنگیان با تبریک دهه کرامت و گرامیداشت این سالگرد گفت: رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی برون سپاری فدراسیون بخشی از فعالیت های آن است.

وی اعزام تیم های ورزشی به مسابقات جهانی، آسیایی و منطقه ای را از مهم ترین برنامه های پیش رو برشمرد و تصریح کرد: نگاه ما در این زمینه جزئی نیست و قطعا بهترین دانش آموزانی که از شرایط فنی بالایی برخوردار باشند به مسابقات اعزام خواهند شد. “

بشیریان با اشاره به پیش بینی المپیادهای استانی در مهرماه امسال و حضور 5 اداره آموزش عالی که در اساسنامه فدراسیون نیز به آن اشاره شده است، خاطرنشان کرد: برای دانشجویان دانشگاه های فرهنگی، فنی و حرفه ای محدودیتی وجود ندارد و می توانند اعزام کنند. دانش آموزان خود را به این مسابقات ارسال کنید.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان: جامعه به دانشجویانی سالم، شاداب و موثر نیاز دارد

انصاری راد ضمن تشکر از برگزارکنندگان این جشنواره، از پذیرایی و استقبال از دانشجویان دانشگاه های یک کشور در این جشنواره ابراز خرسندی کرد.

وی با اشاره به چالش ها و مشکلات در ایام شیوع کووید 19 برای ورزش و آموزش جامعه به ویژه جوانان و برنامه ریزی مسئولان ورزش برای اجرای برنامه های ورزشی در داخل کشور، تصریح کرد: کشور فوق العاده غنی و متنوعی برگزار کرد. -برنامه های سازمانی در این دوره که نتایج موثری به همراه داشت.

معاون دانشجویی در پایان با بیان اینکه مقام معظم رهبری به جوانان سفارش کرده اند همیشه دنبال ورزش، تحصیل و تهذیب باشند، تصریح کرد: قطعا داشتن این سه مقوله باعث موفقیت ما در همه ابعاد می شود.

مدیر امور پردیس های استان تهران با اشاره به اثرات فردی و اجتماعی ورزش گفت: افزایش توانایی بدن، تعادل جسمی و روحی، شادابی و نشاط فردی، پیشگیری از برخی بیماری ها و آسیب ها، از اثرات ورزش است. در حوزه فردی.» ورزش اجتماعی را می توان به گسترش روابط اجتماعی، تقویت روحیه جمعی، افزایش حس همگرایی و از همه مهمتر کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد.

دکمه بازگشت به بالا