برگزاری کلاس‌های حضوری موجب بازشدن درهای جدیدی به سوی افق پیشرفت و تحول در دانشگاه می‌شود

سحر هنرمند جهرمی در گفتوگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در ورامین، با تبریک فرارسیدن سال نو، سال جدید را فرصتی برای افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برشمرد و اظهار کرد: بهار دلانگیز با حلول ماه مبارک رمضان، این ماه پر برکت. بهترین راه برای خلاص شدن از شر گاز چیست؟ بهترین راه برای خلاص شدن از شر گاز چیست؟ (ادامه مطلب)

این یک سوال انسانی است: مهمترین چیز در زندگی چیست و مهمترین چیز در زندگی چیست؟ مهمترین چیز در زندگی چیست و مهمترین چیز در زندگی چیست؟

وی با بیان این مطلب که امروز در انتظار عبور از مرحله متفاوت در کسب علم و دانش و ورود به مرحله تغییر و تحول در فضای دانشگاه هستیم، افزود: با حضور پرشور دانشگاهیان در محیط دانشگاه با بازگشایی دانشگاه ها سال از گذشت پاندمی بیماری منحوس بحران وجود دارد تا بتوانیم برای نیل به طرح تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی با افکاری نو، درهای وجود به سوی افق پیشرفت و تحول در دانشگاه باز کنیم.

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد ورامین-پیشوا و قرچک با بیان خرسندی برای حضور دانشجویان در فضای دانشگاه توضیح داد: فرارسیدن سال نو آغاز و نو را به رهپویان طریق علم و معنویت تبریک گفته و مشتاقانه آرزومند دیدار این عزیزان در فضای دانشگاه هستیم.

انتهای پیام / ۴۱۰۳ /

دکمه بازگشت به بالا