برگزاری انتخابات در فارس توسط ۵۸ هزار عامل اجرایی

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” برگزاری انتخابات در فارس توسط ۵۸ هزار عامل اجرایی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

استان فارس |انتخابات مجلس

بیگ نیوز/فارس رئیس ستاد انتخابات فارس اعلام کرد که امسال بیش از ۵۸ هزار نفر عوامل اجرایی در این استان عهده‌دار برگزاری انتخاباتی امن و سالم هستند.

اسماعیل قزل‌سفلی گفت: در جریان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزون بر ۵۸ هزار عامل اجرایی در سراسر استان فارس مشارکت خواهند داشت.

به گزارش بیگ نیوز به نقل از استانداری فارس، قزل‌سفلی با اشاره به آغاز پیش‌ ثبت‌نام داوطلبان در این دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: مهلت ثبت‌نام برای متقاضیان در این بخش، تا ۲۲ مرداد امسال است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اضافه کرد: برای پیش‌ثبت‌نام، متقاضیان باید بین ساعات هشت صبح تا ۱۸ بعدازظهر به نشانی الکترونیکی http://keshvar.moi.ir مراجعه کنند.

قزل‌سفلی با یادآوری اینکه طبق قانون انجام مرحله پیش ثبت‌نام برای همه داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی الزامی است، گفت: آن دسته از افرادی که داوطلب نمایندگی مجلس هستند باید حتما پیش ثبت‌نام خود را انجام دهند.

رئیس ستاد انتخابات فارس از متقاضیان داوطلبی نمایندگی مجلس در استان خواست در مهلت تعیین شده با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند چرا که عدم انجام پیش ثبت‌نام به منزله انصراف از داوطلبی نمایندگی مجلس خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا