ورزشی

برنامه وزارت ورزش برای تدفین شهدای گمنام در مجموعه انقلاب

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز، پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از همه دست اندرکاران برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در این وزارتخانه تقدیر کرد. ورزش و جوانان این مراسم به خوبی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و مورد استقبال جامعه ورزش و مردم قرار گرفت و باید تلاش کنیم مراسم دوم را به بهترین نحو برگزار کنیم.

کلهر از همه اعضای این جلسه خواست تا بهترین برنامه ریزی را برای تشییع و تدفین شهدای گمنام داشته باشند و خاطرنشان کرد: جامعه ورزش و جوانان همانطور که در اولین مراسم سنگ تمام گذاشتند در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام نیز حضور داشته باشند. شهدای گمنام در مجموعه ورزشی انقلاب چرا که تکریم و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه همه مسئولان و آحاد کشور است.

همچنین در این جلسه تمامی اعضا به ارائه نقطه نظرات خود برای برگزاری هرچه باشکوه این مراسم پرداختند و در جلسه بعدی مقرر شد جمع بندی لازم برای نحوه اجرای مراسم مشخص و اعلام شود.

این دیدار با حضور دکتر اسماعیل احمدی مشاور وزیر و سرپرست، خانم دکتر مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، رئیس اداره پیشکسوتان برگزار شد. ، نمایندگان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و نماینده حراست.

258 251

دکمه بازگشت به بالا