برنامه‌های پاییزی شبکه دو اعلام شد

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مدیریت پاییزی شبکه دو با کمک برنامه‌های متعددی دستخوش تغییر شده است که یکی از این برنامه‌ها فصل جدید هزار راه رفته است. برنامه ای که چند فصلی است روی آنتن رسانه ملی می رود توانسته به برندی ویژه برنامه در حوزه روانشناسی خانه تبدیل شود.

«هزار راه رفته» ساخته ناهید سادات شریفی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:45 روی آنتن می رود، در هفتمین فصل خود به تقویت خانواده در موضوعاتی مانند اهمیت تشکیل خانواده، روابط خوب خانوادگی، چگونگی ادامه زندگی می پردازد. با یکدیگر. حل مشکلات پیش روی خانواده ها و. یکی از اپیزودهای این نمایش «سینما در تصویر هزار راه» است که از منظر روان‌شناختی درباره مسائل خانوادگی بحث می‌کند.

صحبت از درام «چهره به چهره» با طراحی و اجرای جدید، یکی دیگر از نمایش های جدید شبکه دو سیماست که تازه راه خود را آغاز کرده است. این برنامه به تهیه کنندگی مهدی بابایی که جمعه ها ساعت 23:00 روی آنتن می رود، تاکنون میزبان مهمانان مختلفی از جمله حسن ریوندی و مسعود فراستی بوده است.

«پاکت پروپوز» عنوان خرید دیگری از دو شبکه کابلی است که در کنار ارائه مژده لواسانی، بسته پیشنهادی مدبرانه ای را در زمینه کتاب، فیلم، موسیقی، معضلات اجتماعی و … ارائه می دهد. . این برنامه به تهیه کنندگی الهه بهبودی که بسته به مضمون برنامه از ویژگی های افراد خوب، همسایه ها، شهروندان، خاطرات و حتی انتخاب های خوب می گوید و شامل بخش های «صحبت با مهمان»، «سلام»، «چهره» است. هفته، «بسته خبری»، «فتوکلیپ» و «بسته پیشنهادی» جمعه ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

“Hello” به روز رسانی دیگری در شبکه دو سیم است. نبردی مفرح و هیجان انگیز با مکالمه، موسیقی و همه چیز و با مهمانان معروف و معروف. این نمایش به تهیه کنندگی سید جواد سیدمحسنی و کارگردانی مسعود روشن پژوه در حین اجرای نمایش از حضور عروسک ها بهره می برد و پنجشنبه بعد از قسمت جدید ساعت 20:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

«اتاق صفر و یک» یکی دیگر از ویژگی های جدید شبکه دو سیمه است. یک برنامه تلویزیونی در رقابت استعدادها و فناوری که برای صاحبان استارت آپ و کسب و کارهای جدید طراحی شده است. این برنامه با شعار مسابقه نظر به تهیه کنندگی امیر فروتن و کارگردانی حمیدرضا پگاه از روز سه شنبه پس از سخنرانی جدید حدود ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

همچنین برنامه «دست در دست» به تهیه کنندگی هادی خدادی و اجرای سیاوش عقدایی در پاییز 1400 با حضور مهمانان مختلف اعم از اخبار هفتگی، هنرمندان، ورزشکاران و وظ به وظیفه ایجاد وقت استراحت برای مخاطبان در آخرین ساعات شب در دست است. این برنامه با هدف ایجاد امید و روحیه مثبت روزهای شنبه و یکشنبه بعد از ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

.

دکمه بازگشت به بالا