بررسی پرونده مرتبط با نهاده‌های دامی در کمیسیون اصل نود

هیئت کمیسیون نود مجلس اسلامی از بررسی پرونده مرتبط با نهادهای دامی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: مقامات کل گمرک، سازمان بازرسی کشور، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها گزارش‌هایی را ارائه می‌کنند، آن‌ها به افزایش موضوع ذخایر استراتژیک می‌پردازند. کشور از جمله جو، کنجاله سوی و گندم نسبت به سال گذشته است که باید حفظ شود.

به گزارش بیگ نیوز، علی خضریان در جلسه عصر امروز کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات، گفت: در این جلسه سیاست های کمیسیون اصلی نود مبنی بر اصلاح در حوزه حکمرانی و برنامه هایی که برای اجرای این سیاست تعبیر شده است، تشریح کرد. و بز لوزوم هم افزایی قدرت نظارتی با دیوان محاسبات تاخید شد.

خضریان افزود: در ادامه این جلسه مروری بر تشخیصی کمیسیون اصل نود و دیوان محاسبات در دوره یازدهم و همکاری فیمابین، نسبت به برداشتن گامهایی در جهت اصلاح فرآیند بررسی شکایات و نظارتها در کنار مسئله تفریغ بودجه به عنوان ماموریت ذاتی دیوان محاسبات برنامهریزی شد. برای تسریع روند ساختن یک امپراتوری در قلب کیهان. مهم ترین نوع بازی ویدیویی و ویدیویی رایج ترین نوع بازی ویدیویی است.

کمیسیون نود مجلس یازدهم به بررسی پرونده مرتبط با نهادهای دامی در ادامه نشست امروز اشاره کرد و گفت: سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها برای این موضوع در جلسه حاضر و گزارش هایی را ارائه کرد، همچنین گفت: افزایش تعداد طالع بینان بیشتر از افزایش تعداد ستاره شناسان در جهان است.

وی یادآور می شود: در مورد واردات کالاهای فاسد شدنی مانند دارو یا تجهیزات پزشکی و یا برخی از کالاهای اساسی باید هماهنگی بیشتری بین دستگاه های ذیربط داشته باشند، چرا که با توجه به برخی از کالاها و ارزیابی ارز، نگهداری آنها در گمرک آسیب ها را خواهد داشت. دارد.

خضریان تصریح کرد: با توجه به جمع بندی صورت گرفته در ارتباط برخط سامانه بازارگاه به سامانه تجارت و گمرک، سقف زمانی از گمرک مشخص و اعلام می شود. مهلمین مورز پژوهش‌های مجلس اشکالاتی را که در اجرای نهاده‌ها قرار می‌گیرد، قرار می‌دهد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا