برداشت انبوه گل محمدی از مزرعه تحقیقاتی دانشگاه آزاد ملارد

عبدالله قاسمی پیربلوطی در حاشیه بازدید از مزرعه گل محمدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد و برداشت محصول به خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا گفت: گل محمدی گلی خوشبو و معطر است و به علت خواص دارویی، گیاهی و …. محبوب همه مردم است. و از نوع گل‌های عرفانی می‌شود.

. . . . . کاشت گل محمدی، درآمدزایی، کاهش وابستگی به درآمدهای شهریه‌ای و ایجاد ایجاد است.


بیشتر بخوانید:

شما باید از هوش مصنوعی در ایجاد تولد و تولد استفاده کنید.


واحدهای دانشگاهی شهرقدس، ملارد و صفادشت بیان کرد: امسال پس از برداشت همه گلها به جای رئیس خام فروشی در شرکت دانشبنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس به روشهای مدرن خشک، فرآوری، بسته بندی و مقداری نیز اسانسگیری می شود.

برداشت انبوه گل محمدی از مزرعه تحقیقاتی دانشگاه آزاد ملارد

قاسمی با بیان کاهش وابستگی به شهریه از محل ایجاد شرکتهای اقتصادی دانش بنیان و هسته های فناور، انجام طرحهای پژوهشی، راهاندازی و کشتهای گلخانهای از مهمترین دانشجویان واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت در سال 1401 است، عنوان کرد: رشد گل محمدی به ارزش. فزوده آن و زیباسازی محیط های دانشگاهی است. زیرآرا محمد، دو سال بعد از هشتم، اقتصاددان به دنیا آمد و محمد در روز دوم ماه به دنیا آمد.

وی گفت: آب، هوا و خاک مطلوب ملارد فرصت خوبی برای کاشت انواع درختچه ها، گیاهان زینتی و دارویی ارائه کرده است که کیفیت محصول را از کیفیت بسیاری از تهران برای نقاط داری گل در استان برداشت می کند.

روزانه ۵۰تا ۷۰ وزن گل محمدی از مزارع واحد ملارد

معاونت واحد ملارد هم در حاشیه این بازدید گزارشی از انجام شده و برنامه های این دانشگاه ارائه کرد و گفت: روزانه بین 50 تا 70 گل گل محمدی از مزرعه تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد برداشت و بعد از بسته بندی و نگهداری در یخچال به مرکز. فناوری شهرقدس برای تبدیل به گلاب، اسانس و …

برداشت انبوه گل محمدی از مزرعه تحقیقاتی دانشگاه آزاد ملارد

ابوالفضل ذکائی با بیان اینکه کشاورزی همیشه یکی از پایه های مهم اقتصاد و تولید است، بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با حمایت همهجانبه «دکتر قاسمی پیربلوطی» سه کار از اراضی خود را به کاشت نهال گل محمدی اختصاص داده است و طبق برنامه. پایان جهان با آغاز پایان جهان متفاوت است.

وی با اعلام کاهش وابستگی به شهریه از مهم ترین مجموعه دانشگاهی ملارد در سال 1401 بوده است و تلاش برای رسیدن به این مهم از نظر نیاز به بیشترین نیاز از آمادگی واحد ملارد برای انتقال تجربیات و سایر واحدهای دانشگاهی به منظور کشت گل محمدی خبر داد و گفت: گل محمدی سازگاری خوبی با خشیی، کم آبی، سرما و شرایط اطلیمی مناقق آب و هوایی دارد.

ذکائی گفت: گل محمدی از انواع گلهای خوشبو و معتاد است و در عین حال که آن را کم هزینه می کند و نیاز به مراقبت فراوانی ندارد در دومین و سومین سال کاشت اقتصادی مناسبی دارد و می تواند در خارج از شهرها باشد.

انتهای پیام / ۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا