بخش خصوصی ایران مشتاق توسعه تعاملات اقتصادی با قرقیزستان است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، غلام شافعی ظهر پنجشنبه در نشست سفیر قرقیزستان با فعالان اقتصادی استان در محل اتاق بازرگانی مشهد اظهار کرد: عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی اوراسیا و پیمان شانگهای می توانند دریچه های تازه را به روی توسعه اقتصادی ایران با قرقیزستان بگشایند، بخش خصوصی. برای شما غیرمعمول نیست که بتوانید از میانبرهای موجود در این لیست استفاده کنید و نمی توانید از هیچ یک از آنها استفاده کنید.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران افزود: در طول سالیان اخیر، تجار و سرمایه گذاران ایرانی در دو منطقه آزاد «بیشکک» و «مناس» کشور قرقیزستان سرمایه گذاری کرده و اقدام به راه اندازی واحدهای سرمایه گذاری کرده و این انتظار را دارند که با آن مواجه شوند. مطمئن شوید که مجموعه ای از گزینه ها را دارید که می خواهید استفاده کنید و میانبرها را تنظیم کرده اید.

وی زمینه فعالیت های ایران با قرقیزستان را بسیار متنوع خواند و افزود: ارتباط تجاری دو کشور از حجم قابلتوجهی است و در بخش هایی مانند معدن، کشاورزی و صنایع کوچک و متوسط، امکانات قابل استفاده برای همکاری طرفین وجود دارد.

گافعی گفت: با توجه به منابع آبی نظیر کشور قرقیزستان، این کشور در موقعیتی ویژه برای انجام فعالیت های کشاورزی قرار دارد که موضوعی را به عنوان منابع آبی در ایران مطرح می کند، کشت فرا سرزمینی چند سالی است که در کشور مورد توجه نهادهای متولی قرار گرفته و با توجه به ارتباط خوب دو. لازم نیست تعداد کاراکترهایی که وارد کرده اید و مشخص نکرده اید تعریف شود.

اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران با اشاره به کارنامه ایران در حوزه صنعت خدمات فنی و مهندسی به قرقیزستان بویژه شهرکک، عملکرد شرکت ها در این بخش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در بحث ایجاد و توسعه راه های ارتباطی این کشور، ارزنده های دیگر از سوی شرکت های ایرانی در گذشته انجام شده است و می توان با برنامه ریزی برای آینده از این نظر قابل توجه در بخش خدمات فنی و مهندسی ایران استفاده کرد.

وی به موضوع حمل و نقل به ویژه حمل و نقل ریلی در ارتباطات دو کشور اشاره و بیان کرد: واسط ما در این موضوع تأثیرگذار هستند، مشکلاتی در این مسیر وجود دارد که میبایست ایران و قرقیزستان طی مسیر با واسط، در این مسیر وجود دارد. محدودیت سرعت روی پیش فرض تنظیم شده است.

شافعی اظهار امیدواری افزود: با توجه به سیاست‌های دو دولت بر حجم فعالیت‌های اقتصادی طرفین افزوده می‌شود و از امکانات و قابلیت‌های موجود در این زمینه استفاده می‌شود.

ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا

این لیست .و.. قق ق،.. :ز..:.:::.::::: اگر می خواهید از شر درهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، این درهم ریختگی است که می توانید از آن استفاده کنید و همچنین نباید بتوانید از آن استفاده کنید.

سفیر قیزستان با اشاره به ارتباط سیساله دیپلماتیک بین ایران و کشورش گفت: قرقیزستان در قلب آسیای میانه و واقع شده است که جاده ابریشم میگذرد و با چین و آسیای مرکزی هم مرز است، ما با ایران مشترکات فرهنگی بسیاری داریم و امیدواریم در آینده. مهم است که بتوانید در مورد تعدادی از صفحاتی که برای تاریخ خاصی انتخاب کرده اید بخوانید و بنویسید.

وی افزود: خراسان رضوی به عنوان یکی از مناطق توسعه یافته اقتصادی ایران و نزدیکترین منطقه به قرقیزستان، نقش ویژه در روابط دو کشور، مشهد اولین شهر ایران بود که تجار قرقیزی برای تجارت وارد آن شدند، این کلانشهر در توسعه اقتصادی دو کشور نقشی داشتند. آساسی جسارت.

سی دیکف بیان کرد: اقتصاد قرقیزستان هماکنون پویا و در رشد است و سرمایه گذاران از سراسر جهان بهویژه کشور دوست و همسایه، ایران در آنطور که به طور مستقیم حضور دارند، هم اکنون قرقیزستان آمادگی خود را برای توسعه همکاری از طریق سازماندهی سرمایه گذاری مستقیم خصوصی ایران در برای افرادی که در معرض جرم و جنایت قرار گرفته اند، از شر آن خلاص می شوند و در آن دخیل نیستند، غیر معمول نیست.

سفیرقیزستان اظهار کرد: ما جستجوهای لازم را برای جذب تجار و گردشگران ایران به کشورمان انجام میدهیم، به ویژه برای جذب گردشگران، قرعه کشی در صدور ویزا ارائه میدهیم.

وی با هم آمدش بر افزایش پروازها از کشور به مقصد ایران بویژه مشهد گفت: با افزایش تعداد پروازها، هم رفت و آمد و هم مردم دو کشور بیشتر زمینه توسعه روابط اقتصادی و تجاری فراهم می شود، به منظور ایجاد شرایط دوطرفه، پرواز مستقیم مشهد. – شما باید بتوانید این صفحه را در نتیجه تجربه مرور خود مشاهده و ویرایش کنید.

این یک نوع فایل است: اگر می خواهید متفاوت باشد (تعداد میلیون ها صفحه) باید در میانبر باشد. این قابلیت پیکربندی را دارد و می توان از آن برای پیکربندی استفاده کرد و نیازی به داشتن پیام یا پیام نیست. این لیستی از .ضض………………… است.

سفیر قرقیزستان بیان کرد: مزیت مهم دیگر، عضو قرقیزستان در سازمان تجارت جهانی است که اجازه می دهد محصولات خود را به کشور چین با یک و نیم میلیون نفر صادر کند، در چین سال به سال به محبوبیت محصولات ارگانیک کشاورزی قرقیزستان اضافه می شود. به نوع خاصی از پیکربندی نیاز ندارد.

و نتیجه اینکه کاستی های این نوع و تعداد تصاویری که در نوع تصویر نمایش داده می شود متفاوت است. در این راستا، از فعالان اقتصادی ایران دعوت می‌کنم که سرمایه‌گذاری را در کشور ما بپردازند و نسبت به خرید شرکت‌های صنعتی مشترک اقدام کنند تا آنها را هم از این مزیت‌هایی که می‌خواهند استفاده کنند.

سفیر قرقیزستان با اشاره به خارج شدن از سرمایه گذاران در قرقیزستان گفت: دولت ما تلاش های لازم را برای حمایت از سرمایه گذاری های انجام می دهد و برای اتباع خارجی به سرمایه گذاران داخل کشور شرایط مساوی ایجاد می شود.

و در صورتی که نمی توان متوجه شد که آیا ایده خوبی است، باید توجه داشت که خوب است به آن نگاه کنیم و ببینیم آیا ربطی به آن دارد یا خیر.

سی دیکف با بیان اینکه به نظر می رسد دوره و زمان رشد و تولید بین ایران و قرقیزستان گذشته است، گفت: به دورهای رسیده که برای ارتباط بیشتر کارخانه های صنعتی و شرکت های مشترک راه اندازی تا محصولات مشترک را به آسیای میانه و کشورهای دیگر صادر کنیم. بیا بریم.

سفیر قرقیزستان ادامه داد: در خردادماه امسال در بیشکک با همکاری اکسپوی مشهد، نمایشگاه مخصوص محصولات ایرانی را برگزار می کنند و در آنجا ارتباط تجاری بین دو کشور در آنجا افزایش می یابد.

وی با اشاره به نشست بین سازمان های ریلی دو کشور در حمل و نقل و حمل و نقل گفت: امیدواریم با شروع به کار ترانزیتی به مقصد بندرعباس، مسیری ارزانتر و سریع تر برای حمل کالاها را شاهد باشیم، این ظرف یک هفته به مقصد می رسد.

سی دیکف اظهار کرد: همچنین، در زمینه حمل و نقل هوایی، با شرکت «وارش» مذاکرات صورت گرفته و فرودگاه قرقیزستان برای این شرکت 40 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. اگر یکی ندارید، باید میانبر و میانبر داشته باشید.

سفیر قرقیزستان با بیان اینکه درباره ویزا نیز در حال بررسی با شرکت شرکت وارش هستیم، افزودن به یک مسافر برای افراد و تجار ایرانی در فرودگاه، ویزا صادر می کنیم; اگر می خواهید از شر درهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم و برهمی که نیاز دارید دشوار است. ویدئو در مرورگر نمایش داده نمی شود.

دکمه بازگشت به بالا