بخشنامه وزارت ورزش‌ و جوانان به سود ورزش بانوان است/ جلوی باشگاه‌هایی که فعالیت غیرقانونی داشتند، گرفته شد

امیر اسدی کارشناس بدنسازی و پرورش اندام در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری بیگ نیوز در خصوص ممنوعیت فعالیت بانوان در رشته های غیرقانونی و زیرزمینی گفت: باید این کار انجام می شد و فدراسیون بدنسازی مدت هاست که این درخواست را داشت و خوشبختانه وزارت ورزش رویکرد بسیار مشخص تری داشته و این کار را انجام داده است. البته گفته می شد که فعالیت بانوان در زیرمجموعه های این فدراسیون به طور کلی ممنوع است که خبر اشتباهی بود. بخشنامه وزارت ورزش و جوانان در حمایت از باشگاه‌هایی است که سالم فعالیت می‌کنند و مخالف فعالیت‌های غیرقانونی هستند که طرح بسیار خوبی است و گروه‌هایی که به دور از هرگونه تخلف فعالیت می‌کنند به فعالیت خود ادامه می‌دهند. در روزهای اخیر رئیس فدراسیون و نایب رئیس بانوان جلسه ای در این خصوص برگزار کردند وزارت ورزش و جوانانی بودند که در نهایت حکم ممنوعیت از انضباطات غیرقانونی و پنهانی صادر شد.

مسئول امور استان های کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی ادامه داد: زنان شاغل قانونی در رشته های مختلف بدنسازی از نظر جمعیتی جمعیت قابل توجهی دارند و قطعا از این امر حمایت می کنند زنان ورزشکار در برنامه های فدراسیون. ما واقعاً تیم بزرگی در بخش بانوان داریم که اگر حمایت شود، به زودی می تواند از مردان پیشی بگیرد.

اسد با اشاره به دیدارهای آینده گفت: به زودی در بخش بانوان میزبان بازی های آسیایی خواهیم بود که اکثر کشورهای آسیایی در آن حضور خواهند داشت. رقابت در اسفند ماه و به همت جزیره کیش برگزار می شود.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

سکه در

خبرنگاران:

فریبا جلیل خانی

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا