با توجه به منابع غنی باید تحول اساسی در خوزستان ایجاد شود

بیگ نیوز/خوزستان معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: بر اساس منابع غنی که در خوزستان وجود دارد باید تحولی اساسی در استان ایجاد شود تا تحول چشمگیری در امنیت غذایی و استقلال اقتصادی در بخش های مختلف ایجاد شود.

روز یکشنبه 5 تیرماه به سرپرستی آقارضا فتوحی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان و حضور حضور محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در ستاد فرماندهی مقاومت اقتصادی استانداری خوزستان برگزار شد. استاندار خوزستان، مهرداد نیکو، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان و دیگر مسئولان ذیربط.

در این جلسه توسعه و چشم انداز آینده شیلات خوزستان، بهره وری آب و آبیاری برای استان و بحث زنجیره صنایع مرتبط با بخش های کشاورزی و صنعتی مانند پتروشیمی، فولاد و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آقارضا فتوحی معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی استان نیز در این جلسه گفت: امور و منابعی که در استان است باید بتواند بر اساس برنامه توسعه استان و چشم انداز های آتی برای استان پیشرفت کند.

بر اساس این گزارش، آن را از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان کپی کرده ایم و افزود: امیدواریم برنامه ای که سازمان برنامه بودجه با هماهنگی دستگاه های اجرایی استان در حال انجام است بتواند یک آینده روشن برای استان خوزستان

فتوحی تصریح کرد: باید حرکتی اساسی در استان ایجاد کنیم و انتظار داریم دستگاه های اجرایی بر اساس مهارت های خود وظایف خود را به خوبی انجام دهند تا استان توسعه یابد.

وی افزود: باید در عرصه های اقتصادی با دنیا رقابت کنیم، اگر اقتصاد ما قوی است مردم هم قوی و رقیب هستند پس همه باید به دنبال آن باشیم.

معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: بر اساس منابع غنی که در خوزستان وجود دارد باید تحولی اساسی در استان ایجاد شود تا تحول چشمگیری در امنیت غذایی و استقلال اقتصادی در بخش های مختلف ایجاد شود.

پیام نهایی

دکمه بازگشت به بالا