باید به تاسی از امام حسین (ع) در مقابل دشمنان اسلام بایستیم

رهبر نهضت خلق خدا در یمن گفت: امام حسین (علیه السلام) نماینده اسلام اصیل و رسول خداست و برای اعتلای امت و نجات آن از دست دشمن اقداماتی انجام می شود.

گزارش کردن خبرگزاری گروه جهان انا، سيد عبدالملك الحوثي تي سكناني به روز عشورا گفت: كينه اميريكي ها و و و يشريلي ها از ما به ديلي استيكل و تكمه رو نوبدن ملت ماست، دوسهان درــبي به دريكادين امم شيدت تا آن را آن را و فرمانبردار خود كند.

وی کرد داد: بریک علمای فوسد به تصفید عدیدی سازیری با «اسرایل» و عملینی و به آمریکا استرده ومی ومی برای انگ لیکیوسی و دیتی بتراشند.

الحوثی رضا داد: دوسهمان به زانودربردن ما و به زیر سلته دربردن ما و به آینه تفادد در پی در پی و تحریف دینی و گردین وگمرادن ملت و آزمون دربین درین کین سفته است.

وی تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل می خواهند ملت را در همه عرصه های زندگی از مسیر درست منحرف کنند. נח נח נחרי שיטנ تحلیل סט ק ק עשר על על ב שר דר י י ב ב ר ר ר ר ר ר ב ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ב י י י י י پیدا کرد.

رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: آمریکا و صهیونیسم با توطئه و توطئه چینی ها علیه جهان اسلام اقدام به فتنه انگیزی می کنند، در واقع در همه برنامه های خود دین و زندگی ملت را هدف قرار می دهند.

الحوثی سبل تسلیت عشورای حسینی گفت: دین مشترک اسلام آن چیزی نیست که بخواهیم امام حسین (ع) در دوسهم آستادجی کنیم.

وی افزود: دشمنی عربستان و امارات و حامیان رژیم صهیونیستی با مبارزان فلسطینی بر همگان آشکار شده است.

الحوثی گفت: کشودن هریم هریم به روی بروی بروی کرمه مکره و مدینه منوره به روی زیونیست ها و جهودیان.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: امت اسلامی باید تلاش کند در برخورد با دشمن صهیونیستی موضع صحیحی اتخاذ کند و اشغالگران را از فلسطین بیرون راند و از مردم فلسطین حمایت کند.

وی افزود: رویارویی جنبش جهاد اسلامی با تشدید تنش ها و شهادت فرماندهان سران این جنبش نشان دهنده اهمیت آگاهی از مسئولیت ما در قبال ملت فلسطین است.

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: هدف مشخص پایان دادن به تجاوز و محاصره است و باید محتاط باشیم و مراقب همه عوامل پیروزی باشیم و قدرت خود را افزایش دهیم و با ترس های شما مقابله کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا