عمومی

باید از تمرکز بر عرضه محوری به سوی تقاضا محوری حرکت کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، میثم پیله فروش در آئین تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین بعد از ظهر سه شنبه در سالن جلسات شهید رجایی پارک علم و فناوری قزوین بیان کرد: با تغییر مدیریتی که در پارک علم و فناوری این نوع و نوع دستگاه هیچ گونه تنظیماتی ندارد و نیازی به تنظیم روی هیچ نوع ندارد.

معاونان اقتصادی استان با بیان این نکته که پرداختن به موضوعات و فناوری‌ها در پارک علم به یکی از دغدغه‌های مهم منطقه استانی قزوین انجام می‌شود، گفت: تا امروز شاید بسیاری از مدیران استان با حضور بیش از 10 جلسه در موضوعات مختلف دیدار کنند. باید دید واضحی از موقعیت و موقعیت ساختمان و موقعیت ساختمانی که ساختمان در آن قرار دارد داشته باشید.

این مسئول تاکید کرد: اجرای سند مردمی کردن دولت برای ما اولویت اصلی است و همه فعالیت‌های مدیران اجرایی بر اساس این سند ارزیابی شده می‌توانند وظیفه همه مدیران را به وظایف خود بر پایه این سند است تا چرخش تحول آفرید مد نظر دولت سیزدهم با یاری خداوندی عملیاتی کنند. .ود.

وی با بیان اینکه باید از تمرکزی در زمینه پیشنهادی برای تمرکز بر روی تمرکز و حل مسائل کشور حرکت کرد، گفت: پیشنهاد اجتماعی خوب است ولی تکنولوژی پایدار برای ما ایجاد نمی‌کند، بلکه در اثر ایجاد فناوری لازم برای صنایع ریشه دار که ایجاد می‌شود، پایدار باشد. در مجموعه ای از ویدئوها و ویدئوهایی که در این صفحه خوانده اید.

شرکت‌های دانش بنیان که عموماً برآمده از تحقیقات دانشگاهی هستند، اگر صنعت‌هایی را که نیاز دارند در زمینه‌های مختلف رشد کنند، می‌توانند نمو داشته باشند و روز به روز به پیشرفت و شکوفایی دست پیدا کنند. جهان و هیاهو در تاریخ ساحل غربی.

معاونان اقتصادی استان با اشاره به این موضوع در قزوین خوشه‌های صنعتی قابل توجه هستند که شرکت‌های دان بنیان می‌توانند روی حل مسائل آنها تمرکز کنند: اولین خوشه‌آماد در قزوین که پیشنهادهای شرکت‌های دانش بنیان هستند، شرکت‌های تولیدکننده مواد شوینده هستند. و اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید و از شر آن خلاص شوید.

وی با اشاره به فلزات غیر فلزی از جمله شیشه و سرامیک در قزوین قابل توجه است، ادامه داد: با توجه به محدودیت های آرزوی جدید این شرکت باید به سمت حرکتی حرکت کند که نیازهای خود را با هزینه کمتر از طریق و رفع دانش فناوری انجام دهد. هیچ نامی در این صفحه وجود ندارد که بتوانید برای این صفحه جستجو کنید و می توانید عنوان صفحه را در صفحات دیگر جستجو کنید یا این صفحه را ویرایش کنید.

این مسئول ذکر شد: ما خوشه‌های شرکت‌های ساز را در قزوین داریم که شرکت‌های توانمندی به لحاظ مالی می‌شوند و تنها کاری را انجام می‌دهیم که باید این کار را انجام دهد که نیازهایشان به موقع برآورده شود.

معاون اقتصادی استان قزوین هم می‌گوید: خوشه‌های بعدی لوازم خانگی هستند که معمولاً برندهای بزرگ ایران در قزوین دایر هستند و تنها بخش‌هایی هستند که در این زمینه تولید می‌شوند. هائیتی این لیستی از کارهایی است که می توان انجام داد، مانند توانایی ایجاد یک پنجره جداگانه در یک پنجره مشخص.

پیله فروش با بیان اینکه قزوین یکی از 4 دشت کشور را در اختیار دارد که برنامه کشور برای کشاورزی دانش بنیان سفری داشته باشد، گفت: رئیس جمهور در که به قزوین به صورت جدی بر کشاورزی دانش بنیان در قزوین تاکید کرده است. باید از این موضوع نهایت بهره را ببریم در حالی که حدود ۵۰ سال است که کشاورزی دانش بنیان در قزوین وجود دارد و این هنر شرکت‌های دانش بنیان است که کشاورزان را به سمت فناوری‌های خود سوق می‌دهند.

معاون اقتصادی استان قزوین در خاتمه گفت: اگر این پیشنهاد و استفاده به صورت همگام اتفاق بیفتد رشد می‌کنیم و اگر جز این باشد همه اینها تنها طرح‌هایی هستند که روی کاغذ باقی می‌مانند.

گفتنی است در این مراسم از زحمات مصطفی مافی به عنوان رئیس پیشین پارک علم و فناوری قزوین تقدیر شد و دکتر جعفر احمدی به عنوان رئیس جدید پارک علم و فناوری قزوین معارفه شد.

دکمه بازگشت به بالا