بازیگرانی که باوجود اعتصاب به ونیز می‌روند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” بازیگرانی که باوجود اعتصاب به ونیز می‌روند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بازی |تولید

پس از انتشار چندین گزارش بدون منبع موثق، اکنون جشنواره فیلم ونیز تأیید کرده که کدام بازیگران را روی فرش قرمز لیدو خواهد داشت.

به گفته جشنواره آدام درایور برای تبلیغ فیلم «فراری» مایکل مان که در آن نقش شخصیت اصلی فیلمی یعنی انزو فراری شخصیت پیشگام ایتالیایی در مسابقات اتومبیل‌رانی را بازی کرده به ونیز می‌رود.

لندری جونز برای معرفی فیلم «داگمن» لوک بسون در جشنواره خواهد بود و مدس میکلسن برای فیلم «سرزمین موعود» ساخته نیکولای آرسل کارگردان دانمارکی و جسیکا چستین برای فیلم «خاطره» از کارگردان مولف مکزیکی میشل فرانکو به ونیز می‌رود. این اولین نقش‌افرینی وی پس از بازی در «چشمان تامی فی» است که برای آن برنده اسکار شده بود.

کیلی اسپانی و جیکوب الوردی، بازیگران نقش‌های پریسیلا و الویس پریسلی در فیلم «پریسیلا» ساخته سوفیا کاپولا هم در لیدو حضور خواهند داشت.

این فیلم‌ها همه با مجوز انجمن بازیگران (SAG-AFTRA) و از آنجا که تولید مستقل از استودیوهای بزرگ – اعضای اتحاد تهیه‌کنندگان (AMPTP)- هستند تاییدیه دریافت کرده‌اند.

در همین حال گفته شده احتمال می‌رود کیفر ساترلند هم برای ادای احترام به آخرین فیلم ویلیام فریدکین فقید که یک درام حقوقی با عنوان «دادگاه نظامی شورش کین» است، به لیدو برود. این درحالی است که این فیلم توسط شوتایم و پارامونت که از کمپانی‌های رو در رو با انجمن بازیگران است، ساخته شده است.

صحنه ونیز اما بی‌تاثیر از اعتصاب بازیگران نیست و در حالی که قرار است فیلم جدید کیت بلانشت در جشنواره نمایش داده شود، برنامه حضور خود وی لغو شد.

درام «منشاء» ساخته آوا دوورنی که با الهام از رمان «کاست: ریشه‌های نارضایتی ما» نوشته ایزابل ویلکرسون برنده جایزه پولیتزر ساخته شده به عنوان اولین اثر یک کارگردان زن آفریقایی-آمریکایی که به بخش رقابتی ونیز راه یافته در لیدو به نمایش درمی‌آید؛ اما هنوز روشن نیست که آیا بازیگران فیلم شامل آنجانو الیس-تیلور، نیسی نش-بتز، جان برنتال و ورا فارمیگا در جشنواره حضور خواهند داشت یا خیر.

امسال هشتادمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز از ۳۰ آگوست تا ۹ سپتامبر (۸ تا ۱۸ شهریور) برگزار می‌شود.

۵۷۵۷

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا