این تیم آینده فوتبال بانوان است/ تیم ملی بازیکن سرباز می‌خواهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از فدراسیون فوتبال، سید میرشاد مجدی با تبریک نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال بانوان و قدردانی از اعضای کادر فنی این تیم. کے

وی افزود: اگر یادتان باشد این تیم در کمترین زمان ممکن جمع شد و با توجه به تغییرات در کادر فنی در کمتر از 7 روز به اندازه کافی ملی پوش به مسابقات اضافه کردیم. به عنوان فردی که آمادگی تیم را در سال های مختلف از نزدیک بررسی کرده ام، معتقدم تیمی که می خواهد قهرمان مسابقات شود، حداقل به یک ماه تمرین نیاز دارد تا بازیکنانش بتوانند آماده شوند و بازی های دوستانه انجام دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی بانوان این فرصت را نداشت در حالی که برخی از بازیکنان تیم ملی فرصت حضور نداشتند که البته از سوی فدراسیون بررسی خواهد شد تا دلایل این غیبت ها مشخص می شود.» مسئله مهم این است که تیم ملی به سربازانی نیاز دارد که پول خود را روی پیراهن و پرچم این کشور بگذارند.

وی یاداور شد: تیم ملی نیاز دارد که بازیکنان برای خودشان کار کنند و تصمیمات کادر فنی را دنبال کنند. من بازی‌های تیم ملی بانوان را تامشا کردم کرد کرد کرد کرد فوتبالیست ها می دانند که تغییر بازی با یک بازیکن جوان چقدر دشوار است، برای یک مربی چقدر سخت است که تیمش را برای یک تورنمنت آماده کند. این تیم تیم آینده فوتبال بانوان است، بنابراین برنامه خوبی برای آنها خواهیم داشت و برای حضور این تیم دوباره به مسابقات نگاه خواهیم کرد. این تیم را باید در نظر داشت تا در آینده شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

دکمه بازگشت به بالا