این‌مشکل را حل کن آقای پائز!

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” این‌مشکل را حل کن آقای پائز! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آفتاب‌‌نیوز :

تیم ملی والیبال ایران در بازی پنجم خود در لیگ ملت‌ها با نتیجه سه بر صفر مقابل ژاپن شکست خورد تا چهارمین بازی پشت سرهمی باشد که مقابل این تیم بدون گرفتن ست از زمین خارج می‌شویم.

اما در بخش آمار این بازی تیم ملی در دو بخش بهتر از ژاپن بود. تیم ملی با سرویس‌های خوبی که میثم صالحی زد چهار بر دو از ژاپن برتر بود و در دفاع با درخشش ولی‌زاده پنج بر چهار برتری را از آن خود کرد.

اما ژاپنی‌ها در حملات عالی بودند که در این بخش پنجاه بر چهل دو از تیم ملی ایران سرتر بودند و در بخش خطاها نیز تیم ملی با نوزده خطا روز پر اشتباهی را سپری کرد.

خودزنی عجیب تیم ملی: این‌مشکل را حل کن آقای پائز!

شاید اگر ملی پوشان کمی بیشتر دقت می‌کردند و سرویس‌های کمتری را به بیرون می‌زدند تیم ملی حداقل یک یا دو ست از این ژاپن قدرتمند می‌گرفت، اما این اتفاق نیفتاد تا ژاپن پیروز میدان شود.

در سمت مقابل یوکی ایشیکاوا، ران تاکاهاشی و یوجی نیشیدا که بار حملات ژاپن بر دوش آنها بود به خوبی از پس وظایف خود بر آمدند و همچنین توپ گیری‌های عقب زمین ژاپنی‌ها که هر کدام به نوعی یک لیبرو بودند نیز در این برد ژاپن تاثیرگذار بودند.

در چنین سطحی از والیبال چنین آمار اشتباهاتی کشنده است و مقابل تیمی مثل ژاپن این موضوع برایمان گران تمام خواهد شد. دقیق مثل امروز که در اکثر فاکتورها از حریف برتر بودیم اما اشتباهات پرشمارمان همه شرایط را برای پیروزی سه بر صفر رقیب فراهم کرد.

دکمه بازگشت به بالا