ایران میزبان مسابقات اسنوکر و پاکت بیلیارد غرب آسیا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” ایران میزبان مسابقات اسنوکر و پاکت بیلیارد غرب آسیا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ مجمع فدراسیون بیلیارد و اسنوکر غربآسیا در خردادماه ۱۴۰۳ در شهر منامه برگزار شد و در پایان انتخاب رئیس و نواب رئیس این فدراسیون در خصوصمسابقات ۲ دوره بعدی نیز تصمیم گرفته شد و بنا بر اعلام رسمی این فدراسیون سیزدهمین دوره مسابقات به میزبانیجمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود و دوازدهمین دوره مسابقات نیز در عربستان برگزار می‌شود.

در جریان برگزاری این جلسه، اعضای مجمع فدراسیون بیلیارد و اسنوکر آسیا با رایزنی نمایندگان کشورمان میزبانیرقابت‌های اسنوکر و بیلیارد قهرمانی غرب آسیا در سال ۲۰۲۶ را به ایران دادند.

علی سلطانپور سرپرست فدراسیون و هاشم اسکندری نایب رئیس فدراسیون آسیایی و غرب آسیایی نیز در این مجمعحاضر بودند.

لازم به ذکر است که یازدهمین دوره مسابقات غرب آسیا با قهرمانی تیم ملی بیلیارد و اسنوکر کشورمان به پایان رسید وآقای هاشم اسکندری نیز به مدت ۴ سال دیگر به عنوان نایب رئیس این فدراسیون در نظر گرفته شد.

دکمه بازگشت به بالا